"Stumbras" nepralaimėjo ir Latvijoje

Kauno „Stumbras“ Latvijoje baigė pasiruošimą „SMScredit.lt A lygos“ čempionatui. Laikinosios sostinės komanda Rygoje sužaidė lygiosiomis su vietos FC „Riga“ vienuolike - 2:2 (1:0). Tai buvo septintosios kauniečių draugiškos rungtynės prieš sezono startą. Jų metu iškovotos trys pergalęs, ketveriose dvikovose nugalėtojas nepaaiškėjo.

Pirmajame kėlinyje „Stumbrui“ žaidimas nesiklijavo. Negana to prieš pat pertrauką rygiečiai išnaudojo vienintelę iki tol savo susikurtą progą ir išsiveržė į priekį.

Antrą mačo pusę Lietuvos komanda pradėjo labai sėkmingai. Iš pradžių tolimu smūgiu rezultatą išlygino Erikas Skripkinas, o dar po kelių minučių pasižymėjo gynėjas Rimvydas Sadauskas.

Persvaros „Stumbrui“ išlaikyti nepavyko. Iki dvikovos pabaigos likus žaisti apie 15-a minučių svečiams teko žaisti mažumoje. „Riga“ tuo pasinaudojo kone prieš finalinį teisėjo švipuką, išnaudodami klaidą kauniečių gynyboje ir išlygindami rezultatą.

„Stumbro“ starto sudėtis: E. A. Ridley, A. Račkus, K. Eriba, E. Skripkinas, A. Bareikis, M. Zaleckis, T. Snapkauskas, R. Sadauskas, H. Wakino, K. Upstas ir L. Baranauskas.