Stringanti "Barca" trečią kartą iš eilės liko be pergalės "La Liga" pirmenybėse

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse buvo sužaistos trejos 6-ojo turo rungtynės.

"Camp Nou" stadione "Barcelona" priėmė šį sezoną jau taškus iš Madrido "Real" klubo atėmusius Bilbao "Athletic" futbolininkus. Ernesto Valverde taktikos ir vėl neatnešė norimo rezultato - katalonai tik rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias bei lieka be pergalės skonio jau trečias rungtynes iš eilės.

"Barca" jau nuo pat rungtynių pradžios rizikavo - susitikimą pradėjo be Lionelio Messi ir Sergio Busquetso. Pirmasis kėlinys katalonams buvo itin sunkus, nors ne kartą baskus gelbėjo puikiai žaidęs vartininkas.

41-ąją minutę "Camp Nou" stadionas buvo nuliūdintas - po puikaus Markelio Susaetos perdavimo į baudos aikštelę įkirtęs ir be priežiūros paliktas Oscaras De Marcosas pasiuntė kamuolį į Ter Stegeno ginamus vartus.

Antrajame kėlinyje į aikštę buvo mesti abu minėti žaidėjai, rungtynes pradėję ant suolo. Prie L. Messi žaidimas buvo kas geresnis, tačiau išlyginamojo įvarčio teko palaukti.

84-ąją minutę intriga grįžo, kai po L. Messi perdavimo įmušė Muniras El Haddadi. Iki rungtynių pabaigos dar buvo likę nemažai minučių, tačiau "Barca" pergalės taip ir nepasiekė.

"Barcelona" su 14 taškų rikiuojasi pirmoje pozicijoje, tačiau tai buvo antrosios lygiosios per paskutines tris dvikovas, įskaitant pralaimėjimą "Leganes" vienuolikei. Madrido "Real" turės progą šiandien pralenkti savo oponentus, nors jų laukia dar sunkesnės rungtynės - miesto derbis su "Atletico".

Pirmąją pergalę galiausiai pasiekė "Valencia" ekipa, išvykoje minimaliu skirtumu pranokusi "Real Sociedad". Šiandien taip pat dar įvyks dvikova tarp "Eibar" bei "Sevilla".

Taip pat pergalę į savo sąskaitą įsirašė "Sevilla", rezultatu 3:1 pranokusi "Eibar". Ši dvikova antrajame kėlinyje trumpam buvo sustabdyta, kai įgriuvo "Sevilla" ekipos sirgalių tribūna. Laimei, sužalojimų pavyko išvengti.

"Barcelona" 1 - 1 "Athletic Bilbao"
41' [0 - 1] O. De Marcos
84' [1 - 1] Munir

"Real Sociedad" 0 - 1 "Valencia"
36' [0 - 1] K. Gameiro
67' W. Jose ("Real Sociedad") nerealizavo 11 m. baudinio

"Eibar" 1 - 3 "Sevilla"
48' [0 - 1] A. Silva
58' [0 - 2] E. Banega (11 m. baudinys)
90+4' [0 - 3] E. Banega
90+10' [1 - 3] J. Jordan