"Stoke City" ir "Tottenham" išplėšė dramatiškas pergales išvykoje (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje pirmadienį 17 valandą Lietuvos laiku buvo sužaistos penkerios 19-ojo turo rungtynės.

Viena įdomiausių dvikovų įvyko "Goodison Park" stadione, kur susigrūmė Liverpulio "Everton" ir "Stoke City". Permainingose rungtynėse "puodžiai" septynių įvarčių trileryje iškovojo pergalę rezultatu 3-4.

16-ąją minutę Xherdanas Shaqiri išvedė svečius į priekį, tačiau netrukus rezultatą išlygino Romelu Lukaku. Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje tas pats X. Shaqiri puikiu smūgiu vėl leido įgyti pranašumą "Stoke".

Antrajame kėlinyje po R. Lukaku ir Gerardo Deulofeu įvarčių šeimininkai įsiveržė į priekį rezultatu 3-2, tačiau po keitimo pasirodęs buvęs Madrido "Real" puolėjas Joselu vėl atstatė pusiausvyrą. Svečiams lygiųjų neužteko ir 90-ąją minutę pasiekė savo tikslą - prie "Spurs" vartų paskirtą 11 metrų baudinį realizavo Marko Arnautovičius.

Giedriaus Arlauskio atstovaujamas "Watford" klubas ir toliau kelia sunkumus Anglijos grandams. Lygos naujokai tik rungtynių pabaigoje nusileido Londono "Tottenhams" futbolininkams, kurie pasinaudojo kiekybiniu pranašumu.

Dar kiti susitikimai baigėsi "Norwich" ir "West Brom" bei "Crystal Palace" - "Swansea" lygiosiomis.

"Everton" 3 - 4 "Stoke City"
16' [0 - 1] X. Shaqiri
22' [1 - 1] R. Lukaku
45' [1 - 2] X. Shaqiri
64' [2 - 2] R. Lukaku
71' [3 - 2] G. Deulofeu
80' [3 - 3] Joselu
90' [3 - 4] M. Arnautovič (11m. baudinys)

"Watford" 1 - 2 "Tottenham"
17' [0 - 1] E. Lamela
41' [1 - 1] O. Ighalo
90' [1 - 2] H-M. Son
63' N. Ake ("Watford") pašalintas iš aikštės

"Crystal Palace" 0 - 0 "Swansea"

"Norwich" 2 - 0 "Aston Villa"
24' [1 - 0] J. Howson
87' [2 - 0] D. Mbokani

"West Brom" 1 - 0 "Newcastle"
78' [1 - 0] D. Fletcher