Bulgarijos rinktinės ir "%c00006" legenda Hristo Stoičkovas (%p02801) šį šeštadienį sužaidė savo atsisveikinimo rungtynes Nou Camp stadione, kuriose susitiko legendinė "Barcelona" ekipa ir Pasaulio rinktinė.

"Barcos" sudėtyje, kuriai šį kartą vadovavo dar viena gyva klubo legenda olandas Johanas Cruyffas, žaidė tokios žvaigždės kaip dar visai neseniai klubą palikęs Rivaldo (%p02666).

Už pasaulio rinktinės vairo stovėjo dar vienas buvęs "Barcelona" strategas, dabartinis "%c00046" treneris seras Bobby Robsonas. Jo vadovaujamoje ekipoje žaidė tokie pasaulio futbolo veteranai kaip kroatas Davoras Šukeras, brazilas Djalminha (%p00894), bei rumunas Danas Petrescu.

Prieš rungtynes Bulgarijos prezidentas Georgis Parvanovas ir "Barcelona" prezidentas Joanas Laporta įteikė Stoičkovui atminimo dovanas. Savo dainą jam paskyrė ir Ispanijos tenoras Jose Carreras.

Įdomus faktas yra ir tai, kad rungtynėms teisėjavo buvęs FIFA ir UEFA arbitras Atanas Uzunovas, kuris buvo pirmasis liudininkas Stoičkovo vestuvėse.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos