Stebuklus kuriantis S. Ramosas vėl paskutinėmis minutėmis atvedė "Real" į rekordinę pergalę Ispanijoje (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse suažaistos ketverios 15-ojo turo rungtynės.

Pirmoji dvikova 14 valandą Lietuvos laiku įvyko Pamplonoje, kur "Osasuna" susigrūmė su "Barcelona". Luiso Enrique auklėtiniai antrajame kėlinyje pelnė tris įvarčius ir iškovojo svarbią pergalę.

Pirmajame kėlinyje katalonai dominavo ir sukūrė daug pavojingų progų, tačiau tiek Lioneliui Messi, tiek Luisui Suarezui atidaryti įvarčių sąskaitos per pirmąsias 45 minutes nepavyko.

Galiausiai 59-ąją minutę svečiai iš Barselonos pasiekė savo pirmąjį įvartį - po Jordi Alba perdavimo pasižymėjo Luisas Suarezas. Pergalę užtvirtino L. Messi, pelnęs dar du įvarčius ir padėjęs savo komandai pasiekti pergalę. Tai buvo 550-osios argentiniečio rungtynės vilkint "Barcos" marškinėlius.

"Barcelona" savo sąskaitoje turi 31 tašką ir nuo lyderių Madrido "Real" ir toliau atsilieka šešiais taškais.

Kitose rungtynėse San Sebastiano "Real Sociedad" rezultatu 3-2 pranoko "Valencia". Baskai po Williano Jose dublio rungtynių pradžioje įgijo dviejų įvarčių pranašumą, tačiau rungtynės buvo įnirtingos ir atkakli kova vyko iki mačo pabaigos.

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Santiago Bernabeu" stadione Madrido "Real" surėmė ginklus su La Korunjos "Deportivo". Netikėtus du įvarčius praleidę "baltieji" tik rungtynių pabaigoje ir savo kapitono pagalba išplėšė pergalę rezultatu 3-2.

Pirmajame kėlinyje žiūrovai išvydo gana nykų futbolą - "baltieji" daugiau laiko buvo su kamuoliu ir turėjo progų pasižymėti, tačiau įvarčio pelnyta nebuvo.

Antrajame kėlinyje "Santiago Bernabeu" stadionas išvydo ne tik įvarčių, bet ir tikrą dramą. 50-ąją minutę puikų įvartį pelnė Alvaro Morata, tačiau "Real" planus ramiai užbaigti rungtynes sujaukė po keitimo "Deportivo" gretose pasirodęs buvęs Madrido ekipos auklėtinis Joselu.

63-ąją minutę po grubios Casemiro klaidos Joselu išlygino rezultatą, o vos po dviejų minučių jau išvedė "Deportivo" į priekį.

"Real" šioje dvikovoje vertėsi be Cristiano Ronaldo, Karimo Benzema ir Luka Modričiaus paslaugų, tačiau po keitimo aikštėje pasirodę Lucas Vazquezas, Mariano Diazas ir Marcelo į žaidimą įnešė naujų vėjų.

84-ąją minutę "Real" auklėtiniui M. Diazui pavyko pelnyti svarbų išlyginamąjį įvartį. Per likusį laiką "baltieji' spaudė varžovus, o 92-ąją minutę tapo lemiamas Toni Krooso kampinis.

Kameros prieš šį epizodą krypo į S. Ramosą, kuris jau kitos sekundės metu galva pasiuntė kamuolį į "Deportivo" ginamų vartų tinką. S. Ramosas eilinį kartą paskutinėmis mačo minutėmis išgelbėjo "Real", o šioje dvikovoje padėjo išsaugoti 6 taškų pranašumą prieš "Barcelona".

Tai buvo rekordinė "Real" pergalė klubo istorijoje. Zinedine'as Zidane'as tapo pirmuoju šio klubo treneriu, pasiekusiu 35 nepralaimėtų rungtynių iš eilės seriją.

"Osasuna" 0 - 3 "Barcelona"
59' [0 - 1] L. Suarez
72' [0 - 2] L. Messi
90+2' [0 - 3] L. Messi

"Real Sociedad" 3 - 2 "Valencia"
2' [1 - 0] W. Jose
24' [2 - 0] W. Jose
36' [2 - 1] D. Parejo (11 m. baudinys)
90+1' [3 - 1] Juanmi
90+3' [3 - 2] Z. Bakkali
60' C. Vela ("Sociedad") nerealizavo 11 m. baudinio

"Las Palmas" 1 - 1 "Leganes"
21' [1 - 0] M. Livaja
76' [1 - 1] Guerrero (11 m. baudinys)

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9958209" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Real Madrid" 3 - 2 "Deportivo"
50' [1 - 0] A. Morata
63' [1 - 1] Joselu
65' [1 - 2] Joselu
84' [2 - 2] M. Diaz
90+2' [3 - 2] S. Ramos