Staigmena: „Southampton“ namuose palaužė „Chelsea“ futbolininkus © AP nuotr.

Praėjusiame ture „Man United“ futbolininkų nervus patampęs „Southampton“ antradienio vakarą namuose rezultatu 2:1 įveikė „Chelsea“ ekipos futbolininkus.

Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė „aristokratai“. 23 minutę svečius į priekį išvedė savo šansą baudos aikštelėje išnaudojęs Raheemas Sterlingas.

Tačiau, „šventieji“ pademonstravo charakterį ir rezultatą išlygino vos po 5 minučių. Galingu smųgiu oponentų vartininką Edouardą Mendy nuginklavo Romeo Lavia.

„Southampton“ futbolininkai šokiravo savo oponentus pirmojo kėlinio pabaigoje pelnydami „įvartį į rūbinę“. Po puikios komandinės atakos kamuolį į vartus pasiuntė Adamas Armstrongas.

Antroje rungtynių pusėje „Chelsea“ nesugebėjo reabilituotis po praleisto įvarčio, o iniciatyvą turėjo „šventieji“. Šeimininkai turėjo keletą puikių progų pelnyti įvartį, tačiau rungtynės baigėsi minimalia „Southampton“ futbolininkų persvara.

Po šio susitikimo „Southampon“ bent kuriam laikui kyla į 7 turnyrinės lentelės poziciją. Tuo tarpu, „Chelsea“ išgyvena ne pačius geriausius laikus ir užima 8 vietą.

„Fulham“ 2:1 „Brighton“

„Crystal Palace“ 1:1 „Brentford“