Staigmena: puikiai grupių etape žaidusi Nigerijos rinktinė krito Afrikos taurės aštuntfinalyje © JumpStory nuotr.

Viena iš Afrikos Nacijų taurės favoričių, Nigerijos rinktinė turnyrą palieka jau aštuntfinalyje.

Nigerija aštuntfinalyje 0:1 nusileido Tunisui.

Pirmasis rungtynių kėlinis baigėsi be įvarčių, tačiau jau antrojo pradžioje, 47-ąją minutę tikslus buvo Tuniso puolėjas Youssefas Msakni.

Šiose rungtynėse Nigerijos šansus laimėti sužlugdė ir raudona kortelė, kurią 66-ąją minutę prieš save išvydo Alexas Iwobi. „Everton“ puolėjas ją gavo už grubią pražangą ir paliko savo tautiečius mažumoje.

Rungtynių pabaigoje Nigerija dar turėjo keletą pusprogių lyginti rezultatą, tačiau jomis nepasinaudojo.

Įdomu tai, kad „Super ereliai“ puikiai žaidė grupių etapą, kurio metu iškovojo visus 9 taškus. Tuo tarpu, Tunisas grupių etape iškovojo vos 3 taškus.

Kitame aštuntfinalyje po 11 m baudinių serijos triumfavo Burkina Faso rinktinė prieš Gaboną. Pagrindinis laikas baigėsi 1:1, o baudinių serijoje 7:6 stipresni buvo Burkina Faso futbolininkai.