Staigmena: A. Corneliuso dublis parvertė prancūzus ant menčių © JumpStory nuotr.

Penktadienio vakarą vykusiose A grupės rungtynėse Danijos rinktinė rezultatu 2:1 palaužė Prancūzijos futbolininkus.

Pirmame kėlinyje nei viena komanda nesukūrė daug pavojingų progų. Kiek daugiau iniciatyvos turėjo Prancūzija, tačiau danai pademonstravo pavyzdingą gynybą ir rezultatas išliko 0:0.

Antrame kėlinyje žaidimas atsivėrė, o prancūzai pradėjo regzti pavojingesnes atakas. Vieną iš jų jiems pavyko išnaudoti 51 minutę. Karimas Benzema pademonstravo fantastišką driblingą baudos aikštelėje ir žemu smūgiu nuginklavo oponentų vartininką Kasperą Schmeichelį.

Vis gi, danai nesutriko ir rezultatą sugebėjo išlyginti 68 minutę. Po keitimo pasirodęs Andreas Cornelius po puikaus Pierre-Emile Hojbergo perdavimo pasiuntė kamuolį į apatinį kairįjį vartų kampą.

Prancūzija turėjo iniciatyvą rungtynių pabaigoje, tačiau pergalingą įvartį 88 minutę pelnė Danijos rinktinė. Sudėtingu bandymu iš itin aštraus kampo pasižymėjo dublį į savo sąskaitą įsirašęs danų herojus Andreas Cornelius.

Kitose A grupės rungtynėse Austrija rezultatu 3:0 sutriuškino Kroatijos futbolininkus, tad A grupėje pirmąją vietą užima Austrijos rinktinė, antroje Danijos futbolininkai, o trečioje ir ketvirtoje vietoje atitinkamai lieka prancūzai ir kroatai.