Staigmena: Per kėlinį 5 įvarčius pelnęs „Bayer“ pažemino „Union“ ekipą © IMAGO/Revierfoto nuotr.

Sekmadienio vakarą Bundeslygoje Lėverkuzeno „Bayer“ namuose rezultatu 5:0 sutriuškino Berlyno „Union“.

Pirmoje rungtynių pusėje daug progų susikurta nebuvo ir komandos išėjo rezultatui esant 0:0. Tačiau antrame kėlinyje „Bayer“ tiesiog sužvėrėjo ir sukalė savo oponentams 5 įvarčius.

47 minutę po Keremo Demirbayaus pakelto kampinio pasižymėjo Robertas Andrichas. O, 56 ir 58 minutėmis sekė du Moussa Diaby įvarčiai.

Savąjį tikslų smūgį 68 minutę pridėjo ir Adamas Hlozekas, kuris elegantišku smūgiu kulnu nukreipė kamuolį į vartus.

Na, o paskutinį „vinį į varžovų karstą“ sukalė Mitchelas Bakkeris, kuris 76 minutę pelnė penktąjį savo komandos įvartį.

Po šio turo „Union“ prarado čempionato lyderių poziciją ir šiuo metu rikiuojasi antri, dviem taškai atsilikdami nuo Miuncheno „Bayern“. Tuo tarpu, „Bayer“ iškopia iš iškritimo zonos ir šiuo metu užima keturioliktą vietą.