Staigmena: „Osasuna“ skėlė antausį „Sevilla“ futbolininkams © AFP nuotr.

Penktadienio vakarą vykusiose „La Liga“ 2022/23 sezono atidarymo rungtynėse „Osasuna“ ekipos futbolininkai namuose netikėtai, rezultatu 2:1, palaužė „Sevilla“ vienuolikę.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 9 minutę. „Osasuna“ ekipos puolėjas Chimy Avila smūgiu galva išvedė savo komandą į priekį.

Tačiau, šeimininkai persvara pasidžiaugė vos keletą minučių. Po puikios komandinės atakos rezultatą išlygino atakos smaigalyje atsidūręs Rafa Miras.

Pergalingas rungtynių įvartis krito 74 minutę. Svečių komandos žaidėjas Papu Gomezas prasižengė savo baudos aikštelėje ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į „Sevilla“ ekipos vartus. Aimaras Orozas realizavo standartinę situaciją ir rezultatas tapo 2:1.

Sekančiame ture „Osasuna“ susitiks su „Cadiz“ vienuolike, o „Sevilla“ namuose priims „Valladolid“ futbolininkus