Staigmena Kėdainiuose: „Nevėžis“ pasiekė netikėtas lygiąsias © alyga.lt nuotr.

„Optibet A lygoje“ buvo užfiksuotas dar vienas gana netikėtas rezultatas – taškus iš dėl titulo kovojančio oponento atėmė Kėdainių „Nevėžis“.

Kėdainiečiai 21-ojo turo akistatoje namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0) su „Kauno Žalgiriu“ bei iškovojo 8-ąją tašką.

Rungtynės šeimininkams prasidėjo puikiai: pirmą kartą starto sudėtyje dvikovą pradėjęs Evaldas Kugys prasiveržė arčiau vartų ir įveikė Deividą Mikelionį, pasižymėdamas pirmą kartą Lietuvos čempionate per savo karjerą.

Svečiai galėjo greitai atstatyti pusiausvyrą, tačiau Philipas Otele iš geros padėties nepataikė į vartus, o Karolio Šilkaičio smūgį puikiai atrėmė Sergijus Melašenka.

Vis dėlto 50-ąją minutę vartų sargas buvo priverstas kapituliuoti po tolimo Martyno Dapkaus smūgio. Tiesa, antrame kėlinyje kauniečiai sukūrė mažiau pavojingų epizodų nei iki pertraukos.

Savo ruožtu „Nevėžis“, metus į kovą po keitimo Alexą Kyeremeh, atakuodamas ne kartą pagrasino varžovų vartams ir keliose situacijose kauniečių vidurio gynėjai buvo priversti apsiginti nuo labai pavojingų epizodų.

„Kauno Žalgiris“ savo sąskaitoje turi 37 taškus ir šiuo metu turnyro lentelėje žengia 4-oje vietoje.