Stagnacija: „Chelsea“ neįveikė mažumoje likusių „Burnley“ futbolininkų © Action Images via Reuters nuotr.

Anglijos „Premier“ lygoje – rezultatyvus šeštadienis.

„Chelsea“ prie Mauricio Pochettino ir toliau nedemonstruoja tobulėjimo ženklų – jie namuose 2:2 sužaidė su „Burnley“.

40-ąją minutę svečiai liko mažumoje. Lorenzas Assignonas prasižengė baudos aikštelėje prieš Mykhailo Mudryką. Taip „Chelsea“ įgijo vieno žmogaus pranašumą ir gavo galimybę realizuoti 11 metrų baudinį. Tai sėkmingai „panenkos“ stiliumi padarė Cole'as Palmeris.

Joshas Cullenas 47-ąją minutę lygino rezultatą.

78-ąją minutę Cole'as Palmeris vėl vedė „aristokratus“ į priekį, bet Dara O'Shea sugebėjo atstatyti lygybę.

Mauricio Pochettino auklėtiniai toliau lieka 11-oje vietoje.

Įspūdingos rungtynės įvyko ir Niukastle, kur vietos „Newcastle“ 4:3 įveikė „West Ham United“ ekipą.

76-ąją minutę „plaktukais“ dar pirmavo 3:1, tačiau Alexanderio Isako 11 m baudinys ir Harvey Barneso „dublis“ išplėšė 3 taškus „šarkoms“.

„Nottingham Forest“ 1:1 „Crystal Palace“

„Tottenham“ 2:1 „Luton Town“

„Bournemouth“ 2:1 „Everton“

„Sheffield United“ 3:3 „Fulham“

• Jonas

Nesuprantu kaip Pochas neprivercia ju treniruotis gynybos kai kamuoli kelia i baudos aikstele. Nesvarbu ar tai butu kampinis ar siaip is zaidimo, kai tik priesininkai kelia, taip problemos. Burnlis dar ir galejo laimet, nes Chelsea nesugeba nuimt aukstu kamuoliu, 2 Burnlio golas viens prie vieno kaip Liverpulio per Carabao taures finala