"Sporting" treneris: "Chelsea" – Čempionų lygos favoritai

Lisabonos „Sporting“ ekipos strategas Marco Silva išreiškė nuomonę, jog būsimieji jo auklėtinių varžovai Londono „Chelsea“ gali iškovoti UEFA Čempionų lygos trofėjų.

Jose Mourinho šią vasarą įsigijo Cescą Fabregasą ir Diego Costa, kurie kol kas vaidina svarbiausius vaidmenis „aristokratų“ komandoje bei padėjo jai pakilti iki Anglijos lygos lentelės viršūnės.

Nors „mėlynieji“ pirmąsias Čempionų lygos rungtynes su „Schalke“ sužaidė lygiosiomis, Silva į tai nekreipia dėmesio ir sako, kad anglai yra vieni stipriausių.

„Chelsea yra favoritai ne tik užimti pirmąją vietą grupėje, tačiau ir, kartu su kitais keturias ar penkiais klubais, būti finale,“ sakė treneris.

„Tai yra labai stipri komanda.  Šį sezoną jie pasipildė keliais futbolininkais ir taikysis tiek į nacionalinės, tiek į Čempionų lygos taures. Mes žaisime prieš tikrai galingą varžovą. Sporting ekipai tai bus iššūkis.“

„Rungtynės namuose prieš tokį klubą yra didelis įvykis mums ir sirgaliams. Vis dėlto, neketiname keisti savojo žaidimo. Mes turime ginklų.“

Pirmąjį turnyro mačą „Sporting“ sužaidė lygiosiomis 1-1 prieš „Maribor“.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...