Spindėjęs K. Benzema atvedė "Real" į pergalę Barselonoje

Sekmadienį vėlai vakare Ispanijos "La Liga" pirmenybėse buvo sužaistos priešpaskutinės 21-ojo turo rungtynės.

Pergalių seriją Barselonoje pratęsė Madrido "Real" klubas. Be dviejų pagrindinių vidurio gynėjų rungtynes užbaigę "baltieji" rezultatu 4:2 nugalėjo "Espanyol" futbolininkus.

Rungtynės svečiams prasidėjo puikiai – jau 4-ąją minutę Karimas Benzema patogiai prie kojų atšokusį kamuolį iš kelių metrų pasiuntė į varžovų vartus.

15-ąją minutę pranašumą standartinės situacijos metu padidino jau 10-ąjį įvartį šiame sezone įmušęs Sergio Ramosas.

Po dešimties minučių savo įvartį galiausiai pasiekė ir varžovai, kai kamuolys po rikošeto patogiai atšoko Leo Baptistao. Vis pačiojė kėlinio pabaigoje dar kartą Diego Lopezą klastingu smūgiu pažeme nuginklavo K. Benzema.

Antrajame kėlinyje pranašumą 67-ąją minutę padidino vos tik po keitimo pasirodęs Garethas Bale'as. Atrodė, kad "Real" ramiai užbaigs rungtynes ir dar sumedžios vieną kitą įvartį, tačiau 72-ąją minutę prieš save raudoną kortelę išvydo Raphaelis Varane, kas svečiams įnešė nereikalingo chaoso.

81-ąją minutę katalonams pavyko sušvelninti atsilikimą, tačiau tai buvo viskas, ką galėjo iš situacijos išspausti šeimininkai.

Madrido ekipa šventė trečiąją pergalę iš eilės šalies pirmenybėse ir išlieka trečioje pozicijoje. "Espanyol", žibėjęs sezono pradžioje, jau krenta į 15-ąją vietą.

"Espanyol" 2 - 4 "Real Madrid"
4' [0 - 1] K. Benzema
15' [0 - 2] S. Ramos
25' [1 - 2] L. Baptistao
45' [1 - 3] K. Benzema
67' [1 - 4] G. Bale
81' [2 - 4] R. Rosales
72' R. Varane ("Real") pašalintas iš aikštės