Spauda: De Gea nepaliks "Man Utd" dėl "Real" © JumpStory nuotr.

Anglijos spauda informuoja, kad nuostabią sportinę formą demonstruojantis "Manchester United" vartininkas Davidas De Gea nėra linkęs palikti "raudonųjų velnių".

Kalbama, jog 24-erių metų ispano parašo kitą vasarą sieks UEFA Čempionų lygos nugalėtoja Madrido "Real" ekipa, kuri už vartų sargą yra pasirengusi pakloti net iki 40 milijonų eurų.

Šį sezoną D.De Gea yra beveik nepramušamas vartuose, o tai dar kartą įrodė savaitgalį įvykusiose rungtynėse su "Liverpool", kurias "Man Utd" laimėjo rezultatu 3-0.

Kiek anksčiau spaudoje buvo minima, kad Ispanijos rinktinės narys yra pasiryžęs palikti Mančesterį, tačiau "The Sun" teigimu, vartininkas savo artimiausiems draugams informavo, jog lieka dabartinėje komandoje.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
  • Fergie
    Kaubojus

Prieš Poolį jei ne jis būtų pasikrovę. Su tokia MU gynyba čia visiškas fuksas, kad neprasileido. Kitąkart taip gali ir nesisekt, prieš kokį Chelsea be šansų būtų.

Tu mąstai ką tu rašai? 3:0 per fuksą pergalę? Kažkiek LFC kontroliavo padėtį antram kėliny, bet visus taškus Unaited sudėliojo jau pirmam kėlinyje. Įrodė pranašumą ir viskas. O, kad DDG sužaidė įspūdingas rungtynes nereikia pilt pamazgų ant visos komandos. Vienodai atidirbo tiek vartininkas, tiek puolimas. Kas būtų jeigu būtų daug variantų galima sugalvot. Kas būtų jeigu CFC nebūtų įpirkę Fabrės, neturėtų Costos? Tas pats krachas būtų

• 0
  • Siunciu Meile Visiems

Mančesteris turi silpnybę realo pinigams, todėl 2016 metais De Gea jau matysime Madride.

• DDG fan

Jei kas nezino MU delsia kontrakto pratesima, nes tokios jau klubos tradicijos laukti iki 18 menesiu kontrakto ribos, kad nepermoketu uz kontrakto atnaujinima. Tikrai dabar DDG puikioj formoj ir nemanau kad LVG bent galvoja apie jo pardavima. Pora metu ir tikrai gali buti geriausias pasaulio vartininkas!