„Southampton“ rezultatyviose rungtynėse nugalėjo „Aston Villa“ ekipą © AP nuotr.

Anglijos „Premier“ lygoje ir toliau įspūdingai žygiuoja „Southampton“ ekipa, kuri išvykoje 4:3 nugalėjo Aston Villa.

Svečiai į priekį išsiveržė 20-ąją rungtynių minutę po J. Vestergaardo įvarčio.

33-ąją minutę rezultatą padvigubino J. Wardas-Prowse.

45-ąją dar sykį pasižymėjo J. Wardas-Prowse.

Ketvirtąjį ekipos įvartį 58-ąją minutę pridėjo D. Ingsas.

Šeimininkams rezultatą sušvelnino T. Mingas, kuris 62-ąją minutę pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą.

Antrąją pridėto laiko minutę dar vieną įvartį pridėjo O. Watkinsas, kuris tiksliai realizavo 11 metrų baudinį.

Septintąją pridėto laiko minutę rezultatą iki minimalios persvaros sumažino J. Grealishas.

Vis tik rungtynėse „Southampton“ ekipos persvara galėjo būti ir didesnė, tačiau trečiąją minutę pelnytas įvartis po VAR peržiūros nebuvo įskaitytas.

Po šios pergalės „Southampton“ rikiuojasi trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje, tuo tarpu „Aston Villa“ - septinta.