"Southampton", "Marseille" ir "Hertha" sulaukė pastiprinimo (trys transferai)

Anglijoje šį sezoną puikiai pasirodęs "Southampton" klubas ir toliau aktyviai dirba žaidėjų perėjimo lange. Oficialioje svetainėje skelbiama, kad prie jų komandos prisijungė Lisabonos "Sporting" gynėjas Cedricas Soaresas.

Informuojama, kad 23-ejų metų dešiniojo krašto Portugalijos rinktinės gynėjas su "Southampton" sukirto rankomis dėl ketverių metų kontrakto.

Manoma, kad C.Soaresas taps Nathanielio Clyne'o pamaina, mat anglas greičiausiai kels sparnus į "Manchester United".

"Į šį klubą atvykau, nes tikiu, kad su kiekvienais metais mes galime pasiekti vis daugiau", - po atvykimo į Angliją kalbėjo portugalas, šį sezoną "Sporting" gretose sužaidęs per 30 rungtynių.

Pastiprinimo taip pat sulaukė Vokietijos sostinės Berlyno "Hertha" klubas. Oficialioje svetainėje pranešama, kad su Miuncheno "Bayern" jaunuoju krašto saugu Mitchelliu Weiseriu pasirašyta trejų metų sutartis.

21-erių metų vokietis į Miuncheną atvyko 2012 metais, tačiau nei viename sezone įsitvirtinti pagrindinėje sudėtyje jam nepavyko.

"Hertha" svetainei šio klubo generalinis direktorius Michaelas Preetzas pasakojo: "Weiseris yra jaunas bei perspektyvus futbolininkus. Jis dešiniajame krašte su savo greičiu gali pridaryti daug problemų varžovams."

Šį sezoną "Bayern" ekipoje jaunasis futbolininkas sužaidė 15 rungtynių ir pelnė vieną įvartį.

Savo gretas taip pat stiprina ir Prancūzijos "Ligue 1" atstovai. "Maseille" oficialiai pranešė, kad užbaigė derybas su "Nantes" dėl saugo Georgeso-Kevino N'Koudou įsigijimo.

20-metis futbolininkas svarbiu "Nantes" ekipos žaidėju tapo dar 2013-14 metų sezone. Jaunasis prancūzas neliko nepastebėtas savo šalies grandų ir kitą sezoną vilkės "Marseille" marškinėlius.

Teigiama, kad G-K.N'Koudou su "Ligue 1" čempionais pasirašys penkerių metų kontraktą.

"Nantes" dėkoja "GK" ir nori jam palinkėti puikios tolimesnės karjeros", - rašoma oficialiame "Nantes" klubo pareiškime.

Krašto saugo pozicijoje žaidžiantis prancūzas šį sezoną sužaidė 32 rungtynes ir pelnė du įvarčius.