Sostinės derbis vėl baigėsi lygiosiomis © E. Žaldario nuotr.

Ketvirtasis šio sezono „Optibet A lygos“ sostinės derbis baigėsi lygiosiomis – Vilniaus „Žalgiriui“ vėl nepavyko įveikti „Riterių“.

Titulą ginantys čempionai 30-ojo turo mače namuose su varžovais iš to paties miesto išsiskyrė taikiai – 1:1 (0:1).

Žalgiriečiai oponentus į nokdauną pasiuntė 7-ąją minutę: po standartinės padėties užsitęsusi ataka baigėsi Francio Kyeremeh perdavimu arčiau vartų bei taikliu Karolio Uzėlos smūgiu galva.

„Žalgiris“ galėjo padvigubinti rezultatą, tačiau Hugo Videmontas iš geros situacijos į vartus nepataikė, o kiek vėliau „Riteriai“ čempionų vos nenubaudė – Edvinas Gertmonas puikiai atrėmė Marko Pavlovskio smūgį, maža to, prieš pertrauką serbas sukirto kamuolį į virpstą.

Antro kėlinio pradžioje „Riteriai“ perėmė iniciatyvą. Aktyvus spaudimas 57-ąją minutę davė vaisių: po perdavimo iš kairiojo krašto Olaide Badmusas puikiu smūgiu atstatė pusiausvyrą.

Reaguodamas į situaciją, vyr. treneris Vladimiras Čeburinas ėmėsi pokyčių ir išleido tris futbolininkus. Vienas jų – Gustas Jarusevičius – stipriu smūgiu pataikė į virpstą.

Dvikovos pabaigoje abi ekipos norėjo laimėti, tačiau susikurtomis progomis nepasinaudojo nė viena ekipa.