Sostinės derbį laimėjo "Roma", bet į "Coppa Italia" finalą žengė "Lazio"

Šį vakarą sužaistas atsakomasis Italijos taurės pusfinalio susitikimas tarp sostinėje įsikūrusių "Roma" bei "Lazio" klubų. Jame tikrai netrūko intrigos.

Pirmąją dvikovą 2-0 laimėję Simone Inzaghi auklėtiniai šį vakarą pirmieji išsiveržė į priekį, tad jų kelialapis į finalą tapo pasiekiamas ranka. Visgi, į Sergejaus Milinkovičiaus-Savičiaus įvartį dar iki pertraukos tiksliu smūgiu atsakęs Stephane'as El Shaarawy grąžino intrigą.

Antrajame kėlinyje "Lazio" vėl pirmavo po to, kai įmušė Ciro Immobile, bet šis rezultatas vėlgi laikėsi vos 10 minučių - 66-ąją jis tapo lygus Mohamedo Salah dėka.

"Roma" futbolininkams vis dar reikėjo iškovoti pergalę įtikinamu skirtumu, taigi, jie metė didesnes pajėgas į priekį, o aikštėje galiausiai pasirodė ir legendinis Francesco Totti.

Išties, Mohamedas Salah rungtynių pabaigoje į savo sąskaitą galėjo įsirašyti dublį, tačiau daugiau įvarčių "giallorossi" pelnyti nebespėjo, todėl finale prieš Turino "Juventus" arba "Napoli" žais "Lazio" vienuolikė.

"Roma" 3 - 2 (3 - 4) "Lazio"
[0-1] 37' Sergej Milinkovič-Savič
[1-1] 44' Stephan El Shaarawy
[1-2] 56' Ciro Immobile
[2-2] 66' Mohameh Salah
[3-2] 90' Mohamed Salah