Solskjaero pabaiga? „Man Utd“ savo žiūrovų akivaizdoje buvo pažeminti „Liverpool“ futbolininkų © AP nuotr.

Ar jau metas tarti Ole Gunnarui Solskjaerui sudie? Mačas sekmadienio vakarą Old Trafforde galėjo į šį klausimą atsakyti.

„Manchester United“ savo žiūrovų akivaizdoje buvo pažeminti „Liverpool“ futbolininkų – pralaimėjo 0:5.

Rungtynės prasidėjo dviem greitais „Liverpool“ įvarčiais, kuriuos pelnė Naby Keita ir Diogo Jota. Pirmojo kėlinio pabaigoje dar du įvarčius pridėjo Mohamedas Salah ir rezultatą jau tapo nepadorus – 0:4.

Jau tuomet ne vienam „Man Utd“ žaidėjui nelaikė nervai – į konfliktus įsivėlė Fredas ir Cristiano Ronaldo.

O „Man United“ strategas O. G. Solskjaeras po pirmojo kėlinio aikštę paliko su sirgalių švilpimu.

50-ąją minutę M. Salah užbaigė savo „hat-tricką“ ir rezultatą pavertė 5:0 „Liverpool“ naudai.

Negana to, 60-ąją minutę iš aikštės buvo išvarytas Paulis Pogba, kuris vos 15 minučių praleido aikštėje. Prancūzas grubiai prasižengė prieš N. Keita, kuris buvo priverstas dėl traumos palikti aikštę su neštuvais.

Per likusį rungtynių laiką „Liverpool“ gerų progų nesukūrė, o „Man Utd“ taip pat nepavyko pelnyti paguodos įvarčio, nors gerą progą turėjo E. Cavani.

Tai buvo antras didžiausias Ole Gunnaro Solskjaero pralaimėjimas jo trenerio karjeroje. Beveik prieš metus tame pačiame Old Trafforde stadione „Man Utd“ 1:6 pralaimėjo „Tottenham“ ekipai.