Solidžią gynybą pademonstravusios Nyderlandų futbolininkės žais Europos čempionato finale © lff.lt

Trečiadienio vakarą paaiškėjo komandos, kurios šeštadienį Kauno Dariaus ir Girėno stadione žais Europos merginų U19 čempionato finalo rungtynėse.

Antrąja finalininke tapo Nyderlandų rinktinė, kuri trečiadienį Kaune po atkaklios kovos 2:0 (2:0) nugalėjo Prancūzijos futbolininkes ir žengė į finalą. Finalo rungtynėse olandės susitiks su Ispanijos rinktine, kuri trečiadienį pirmame pusfinalio susitikime Marijampolėje 3:1 nugalėjo Anglijos futbolininkes.

Finalas bus žaidžiamas liepos 27 dieną (šeštadienį) nuo 18 valandos Kauno Dariaus ir Girėno stadione. Bilietus į finalines rungtynes įsigyti galite paspaudę čia.

Antrasis pusfinalis prasidėjo didesne prancūzių teritorine persvara, bet Nyderlandų futbolininkės patikimai gynėsi ir kažko labai pavojingo sukurti varžovėms neleido. Negana to, jos ir pačios pirmos įmušė įvartį, kai po standartinės situacijos antrą įvartį per dvejas rungtynes įmušė Karlijn Woons.

Po to Prancūzija vėl daugiau buvo su kamuoliu, vėl dažniau lankėsi prie oponenčių vartų, tačiau savo susikurtų pusprogių neišnaudojo, o olandės, savo ruožtu, prieš pat kėlinio pabaigą padidino savo pranašumą ir ilsėtis komandos išėjo Nyderlandams pirmaujant 2:0.

Nuo antro kėlinio pradžios prancūzės ir toliau ilgiau buvo su kamuoliu, tačiau Nyderlandų komanda pati kelis sykius pabandė pavojingai pabėgti į greitas atakas. Laikas tiksėjo, o prancūzėms niekaip nesisekė atsidaryti savo įvarčių sąskaitos.

Dvikovos pabaigoje prancūzės dar pabandė užgulti varžovių vartus, tačiau įvarčio įmušti tai nepadėjo ir tokiu būdu Nyderlandai sau garantavo dvikovą su Ispanija dėl trofėjaus.