Solidus G. Gineičio pasirodymas nublanko prieš P. Dybalos „hat-tricką“ © AP nuotr.

Gvidas Gineitis gavo retą šansą mačą pradėti startinėje vienuolikėje, tačiau jo atstovaujama „Torino“ ekipa 2:3 nusileido „AS Roma“ ekipai.

42-ąją mačo minutę P. Dybala pelnė įvartį, tai atlikdamas nuo 11 metrų žymos. Netrukus atsakė „Torino“ – tikslus buvo Duvanas Zapata.

Po pertraukos Dybala įjungė dar aukštesnę persvarą. Argentinietis įmušė du įvarčius, užbaigdamas savo „hat-tricką“ bei atnešdamas pergalę „vilkams“.

„Torino“ sugebėjo pelnyti tik paguodos įvartį.

G. Gineitis aikštėje praleido 80 minučių, per kurias atliko 37 perdavimus (37/43 – 86 proc.), iš kurių buvo tikslūs 3 ilgi perdavimai. Jis laimėjo dvi dvikovas „antrajame aukšte“ bei tris „pirmajame aukšte“ ir du kartus perėmė kamuolį.