S.Mikoliūnas: „Viltis miršta paskutinė“

Šeštadienį Marijampolėje rungtynėmis tarp vietos „Sūduvos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ baigsis ketvirtasis A lygos ratas.

Nepriklausomai nuo šių rungtynių baigties, po keturių ratų pirmoje A lygos lentelės vietoje bus „Sūduva“, kuri šiuo metu prieš Vilniaus klubą turi septynių taškų pranašumą. Tai reiškia, kad penktojo rato tarpusavio akistata vyks Marijampolėje.

Praėjusį savaitgalį komandos žaidė atidėtas 21-ojo turo rungtynes. Jas rezultatu 3:1 po atkaklios kovos laimėjo marijampoliečiai. Tai reiškia, kad šio šeštadienio akistatoje svečiuose Vilniaus „Žalgiris“ neturi teisės klysti. Pralaimėjimo atveju atsivertų jau 10 taškų praraja, kurią panaikinti per penkerias rungtynes būtų praktiškai neįmanoma.

„Viltis miršta paskutinė. Asmeniškai tikrai tikiu, kad dar galime tapti čempionais. Kausimės iki galo. Liko šešerios rungtynės, tai reiškia, kad galime iškovoti 18 taškų. Toks ir yra mūsų tikslas. Futbole nežinai, kas gali nutikti. Mums šeštadienio rungtynės yra neįtikėtinai svarbios“, - dieną prieš mačą fkzalgiris.lt kalbėjo ekipos kapitonas Saulius Mikoliūnas.

Prisimindamas susitikimą Vilniuje, Saulius neslepia, kad buvo padaryta pernelyg daug klaidų, už kurias varžovai skaudžiai baudė.

„Labai nemalonus pralaimėjimas, ypač žaidžiant namuose. Susirinko daug žiūrovų, tačiau nepateisinome jų lūkesčių. Padarėme daug nedovanotinų klaidų. Su tokiu priešininku taip klysti negalime. Turime padaryti išvadas ir reabilituotis. Palikdavome „Sūduvai“ per daug laisvų erdvių, kuriomis jie sėkmingai pasinaudojo kontratakų metu. Žinome savo klaidas ir stengsimės jų nekartoti“, - tikino S. Mikoliūnas.

Rungtynės Marijampolėje tarp „Sūduvos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ šį šeštadienį prasidės 13 val.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos