Skambus prisistatymas: C. Pulisicas "hat-tricku" atsidarė įvarčių sąskaitą "Chelsea" klube

Šeštadienį 19 val. 30 min. Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos šeštosios 10-ojo turo rungtynės.

Jos dar ilgai įsimins Londono "Chelsea" komandos amerikiečiui Christianui Pulisicui, kurio vedami "mėlynieji" pasiekė įtikinamą pergalę prieš savo aikštėje žaidusią "Burnley" ekipą.

Rungtynėse su Amsterdamo "Ajax" po keitimo gyvybingai atrodęs C. Pulisicas šioje dvikovoje sulaukė Franko Lampardo pasitikėjimo – jis pasireikšti gavo nuo pat pirmų minučių.

Toks F. Lampardo sprendimas davė vaisių jau pirmajame kėlinyje – 21-ąją minutę amerikietis po "Burnley" klaidos spurtavo aikštės viduriu ir tiksliu smūgiu pažeme išvedė svečius į priekį. Jam tai buvo pirmasis įvartis "Chelsea" klube.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje C. Pulisicas smeigė dar vieną įvartį – vėl su kamuoliu spurtavęs amerikietis po smūgio, kliudžiusio varžovo koją, įsirašė antrąjį įvartį į savo sąskaitą.

Visgi ties dubliu amerikiečio šou šiose rungtynėse nebuvo baigtas – 56-ąją minutę jis sugebėjo pasižymėti net ir po kampinio bei tapti vos antruoju amerikiečiu, pasiekusiu "hat-tricką" "Premier" lygoje. 2012-aisiais tai buvo padaręs Clintas Dempsey.

Galutinį vyšnaitę ant "Chelsea" torto uždėjo Willianas, taip pat pasižymėjęs po puikaus reido dešiniuoju kraštu.

Pati rungtynių pabaiga svečiams iš Londono nebuvo sėkmingiausia – "Burnley" per trijų minučių atkarpą sugebėjo pasiekti net du įvarčius, tačiau "mėlynieji" daugiau nebeklydo ir įsirašė užtikrintą pergalę rezultatu 4:2.

"Chelsea" po ketvirtos pergalės iš eilės lieka didžiajame ketverte. "Burnley" komanda su 12 taškų rikiuojasi 11-oje pozicijoje.

"Burnley" 2 - 4 "Chelsea"
21' [0 - 1] C. Pulisic
45' [0 - 2] C. Pulisic
56' [0 - 3] C. Pulisic
58' [0 - 4] Willian
86' [1 - 4] J. Rodriguez
89' [2 - 4] D. McNeil