"Šilo" ir "Utenio" draugiškoje akistatoje - Kazlų Rūdos ekipos pergalė

Kazlų Rūdos „Šilas" pasiekė pirmąją pergalę kontrolinėse rungtynėse. „SMScredit.lt A lygoje" debiutuosianti komanda atkaklioje kovoje Kaune rezultatu 1:0 (0:0) nugalėjo pirmąsias rungtynes pasiruošimo etape žaidusį Utenos „Utenį".

Pirmame kėlinyje žaidimo iniciatyva kiek labiau priklausė „Utenio“ futbolininkams, bet pavojingų situacijų beveik nebuvo nei prie vienų, nei prie kitų vartų. Uteniškai kelis kartus bandė smūgiuoti iš toliau, Kazlų Rūdos ekipai progą įvarčiui pavyko sukurti antroje kėlinio pusėje, kuomet pavojingai Audriaus Broko smūgiuotas kamuolys atsimušė į svečių gynėją.

Antrame kėlinyje dažniau prie varžovų vartų lankėsi „Šilo“ futbolininkai. Kelis kartus įtampa prie „Utenio“ vartų buvo kilusi po perdavimų iš krašto, kampinių. Vienas iš jų 81-ąją rungtynių minutę baigėsi įvarčiu. Pavojingai po kampinio galva smūgiavo Gytis Urba, uteniškiams šiaip taip pavyko jo smūgį atremti, bet Evaldas Grigaitis laiku atsidūrė reikiamoje vietoje ir pasiuntė kamuolį po „Utenio“ vartų skersiniu.

Per likusį laiką rezultatas nepakito, „Šilas“ iškovojo pirmąją pergalę parengiamajame periode.

„Šilo" ekipa rungtyniavo tokia sudėtimi: P.Valinčius (46' M.Malinauskas), A.Skroblas (70‘ G.Urba), I.Tsyvilko, A.Račkus, A.Brokas (50‘ M.Radzevičius), M.Dapkus, A.Urbšys (83' T.Kvietkauskas), A.Raginis(64‘ E.Puzara), P.Kiselevskis (20' E.Grigaitis), N.Mačiulis (83' D.Sūnelaitis), R.Beniušis (46' V.Bagdanavičius)

Startinė „Utenio" sudėtis: L.Paukštė, S.Levšinas, V.Polianskis, V.Nikitinas, A.Tručinskas, G.Zagurskas, V.Jeriomenko, T.Matsunaga, J.Morozas, I.Poručinskis ir žaidėjas dalyvaujantis peržiūroje. Po keitimų aikštėje pasirodė K.Levšinas bei du peržiūroje dalyvaujantis žaidėjai.

Kitas rungtynes uteniškiai žais vasario 1 d. 13 val. išvykoje su vietos BFC „Daugavpils“ futbolininkais. Tą pačią dieną 18 val. „Šilas" svečiuosis Marijampolėje ir sužais draugišką mačą su „Sūduva".