"Šilas" - aštuntasis pretendentas iškovoti LFF taurę

Spalio 3 d. LFF taurės aštuntfinalio rungtynėse Vilniaus „Fanų" stadione paaiškėjo aštuntoji komanda, kovosianti dėl trofėjaus. Kazlų Rūdos „Šilas" įtikinamai, rezultatu 4:0, įveikė Vilniaus rajono „Mostiškių" komandą.

Šeštą vietą lygoje užimantis „Šilas" nuo susitikimo pradžios demonstravo pasitikėjimą savo jėgomis ir vertė šeimininkus plušėti gynyboje. Pirmasis įvartis krito 16 minutę, Aurimui Tamaliūnui atlikus rezultatyvų perdavimą Mantui Samusiovui. Netrukus, Ramūnas Mačežinskas padvigubino „Šilo" persvarą.

Didžiausia turnyro staigmena tapusių „Mostiškių" šansai išsigelbėti tapo minimalūs po Haroldo Serbentos įvarčio antrojo kėlinio pradžioje. Galop, Ramūno Mačežinsko dublis įtvirtino triuškinančią „Šilo" pergalę 4:0.

Visi LFF taurės IV etapo rezultatai

2014 09 30

33. Vilniaus MRU (I lyga) - Marijampolės  "Sūduva" (A lyga) 0:2 (0:1)
LFF stadionas, 120 žiūrovų
Teisėjas - S. Slyva (Kaunas)
Įvarčiai: 26 min. M. Ugge, 86 min. M. Grigaravičius ("Sūduva").
Įspėti: 35 min. N. Misiuk, 40 min. T. Statkevičius ("MRU"); 55 min. M. Šoblinskas ("Sūduva").

38. Kauno „Hegelmann Litauen" (III, KAFF) - Alytaus „Dainava" (A lyga) 0:3 (0:0)
Kauno NFA stadionas, 152 žiūrovai
Teisėjas - A. Šnekutis (Marijampolė)
Įvarčiai: 47 min. (iš 11 m.), 80 ir 83 min. K. Balčiūnas ("Dainava").
Įspėti: 64 min. S. Katilius ("Hegelmann Litauen"); 33 min. K. Liguori, 69 min. R. Biasini, 90 min. E. Gaurilovas ("Dainava").
Pašalintas: P. Drublionis ("Dainava") - po rungtynių.

2014 10 01

32. Vilniaus "Prelegentai"  (III, VRFS) - Gargždų "Banga" (A lyga) 1:0 (0:0)
Vilniaus "Vingio" stadionas, 150 žiūrovų
Teisėjas - R. Valikonis (Vilnius)
Įvartis: 68 min. M. Babravičius ("Prelegentai").
Įspėti: 69 min. A. Epifanov, 80 min. A. Upstas ("Banga").

34. Vilniaus MFD "Žalgiris" (A lyga) - Panevėžio „Ekranas" (A lyga) 3:0 (0:0)
LFF stadionas, 360 žiūrovų
Teisėjas - D. Petraška (Ukmergė)
Įvarčiai: 55 min. A. Velička, 73 min. L. Pilibaitis, 79 min. M. Kuklys ("Žalgiris").
Įspėti: 61 min. U. Umeh, 72 min. D. Norvilas, 90 min. P. Daukša ("Ekranas").

31. Kauno "Spyris" (I lyga) - FK "Šiauliai" (A lyga) 0:0
(po pratęsimo, 11 m. baudiniai 7:6)
Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadionas, 200 žiūrovų
Teisėjas - S.Atmanavičius (Klaipėda)
Įspėti: 99 min. B. Olencevičius ("Spyris"); 61 min. J. Raziūnas, 85 min. V. Gašpuitis ("Šiauliai")
Pašalintas: 117 min. J. Raziūnas ("Šiauliai") už 2 geltoną kortelę.

36.  "Klaipėdos granitas" (A lyga) - Pakruojo "Kruoja" (A lyga) 2:0 (2:0)
Klaipėdos stadiono dirbtinės dangos aikštė, 200 žiūrovų
Teisėjas - V. Vasiliauskas (Telšiai)
Įvarčiai: 22 ir 41 min. R. Pilotas ("Klaipėdos granitas").
Įspėti: 62 min. M. Zizilevs, 62 min. E. Baranauskas ("Klaipėdos granitas"); 23 min. S. Nieminen, 77 min. A. Bagočius, 90+2 min. R. Beniušis ("Kruoja").

37. Vilniaus "TAIP" (III lyga, VRFS) - Klaipėdos "Atlantas" (A lyga) 1:3
(po pratęsimo, pagr. l. 1:1, 1 kėl. 1:1)
Vilniaus Fabijoniškių mokyklos stadionas, 150 žiūrovų
Teisėjas - D. Ramanauskas (Vilnius)
Įvarčiai: 7 min. A. Vilkicki ("TAIP"); 14 min. L. Baranauskas, 97 min. D. Navikas, 110 min. R. Krušnauskas ("Atlantas").
Įspėti: 19 min. G. Butavičius, 57 min. A. Vilkicki, 60 min. A. Breikštas ("TAIP"); 13 min. D. Navikas, 109 min. T. Eliošius ("Atlantas").
Pašalintas: 115 min. T. Eliošius ("Atlantas") - už 2 įspėjimą.

35. Vilniaus raj. "Mostiškės"(SFL, B2) - Kazlų Rūdos "Šilas" (I lyga) 0:4 (0:2)
Vilniaus Fanų stadionas, 100 žiūrovų
Teisėjas - D. Šimėnas (Vilnius)
Įvarčiai: 16 min. M. Samusiovas, 18 min. V. Masevič (į savo vartus), 47 min. H. Serbenta, 57 min. R. Mačežinskas ("Šilas").
Įspėti: 36 min. A. Potkin, 43 min. K. Dubicki ("Mostiškės"); 25 min. M. Atmanavičius ("Šilas").