Šiaurės Londono derbyje – fantastiškas E. Lamelos įvartis, abejotinas 11 metrų baudinys ir „Arsenal“ pergalė © AFP nuotr.

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje įvyko intriguojantis Šiaurės Londono derbis, kuriame „Arsenal“ namuose 2:1 palaužė „Tottenham“ ekipą.

Svečiai jau 19-ąją minutę susidūrė su rimtomis problemomis – aikštę dėl traumos buvo priverstas palikti Heung-Min Sonas. Vis tik jį pakeitęs Erikas Lamela 33-ąją minutę pelnė vieną gražiausių sezono įvarčių, kuomet pasižymėjo smūgiu „rabona“ stiliumi.

„Arsenal“ rezultatą išlygino prieš pat pertrauką – 44-ąją minutę pirmąjį savo įvartį „Premier“ lygoje pelnė Martinas Odegaardas.

64-ąją minutę į „Tottenham“ vartus buvo skirtas labai abejotinas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Alexandre'as Lacazette'as.

Pirmojo kėlinio herojus E. Lamela 74-ąją minutę prieš save išvydo antrą geltoną kortelę ir paliko savo komandą rungtynes užbaigti mažumoje.

Nepaisant to, „pentinai“ mačo pabaigoje sukūrė keletą itin pavojingų situacijų prie „Arsenal“ vartų, tačiau taško išplėšti nesugebėjo.