„Šiauliai“ pateikė dar vieną staigmeną © alyga.lt nuotr.

Dar vieną kiek netikėtą pergalę „Optibet A lygoje“ iškovojo čempionato vidutiniokai FA „Šiauliai“ futbolininkai.

30-ojo turo dvikovoje namuose jiems rezultatu 1:0 (0:0) pavyko nugalėti „Panevėžį“, kuris šiemet prieš pirmenybių debiutantus iškovojo vos 3 taškus.

Šiauliečiai jau 1-ąją minutę susikūrė progą – tada iš geros padėties į vartus nepataikė Eligijus Jankauskas. Kitoje aikštės pusėje standartinės padėties metu Pijus Širvys nenukreipė kamuolio į pustuščius vartus.

Atkarpomis pirmame kėlinyje buvo aktyvesnė tai viena, tai kita komanda, tiesa, daugiau darbo turėjo Ignas Driomovas, apsigynęs nuo Vyto Gašpuičio bei Oleksijaus Ščebetuno bandymų.

Po pertraukos tiek Gustas Baliutavičius, tiek I. Driomovas žaidė sėkmingai po to, kai kamuolio į savo vartus vos nenukreipė abiejų ekipų gynėjai. Vis dėlto 60-ąją minutę FA „Šiauliai“ išsiveržė į priekį, tolimu smūgiu Danielis Romanovskis pelnė 7-ąjį įvartį šiemet.

Kiek vėliau Saulės miesto komandos vyr. treneris Mindaugas Čepas gavo antrą geltoną kortelę ir buvo išvarytas iš aikštės, savo ruožtu, traumą patyrusį Luką Paukštę pakeitęs G. Baliutavičius žaidė puikiai, atremdamas Elivelto ir Adnano Bašičiaus smūgius.

FA „Šiauliai“ atsilaikė ir su 38 taškais dar labiau priartėjo prie užsitikrintos 7-osios vietos, „Panevėžys“ su 47 taškais rikiuojasi 4-oje pozicijoje.