"Šiauliai" namuose nutraukė trijų pralaimėjimų seriją (VIDEO)

„Šiauliai“ nutraukė trijų pralaimėjimų seriją ir iškovojo aštuntąją pergalę šiame sezone. „SMScredit.lt A lygos“ XXVI-ojo turo dvikovoje Saulės mieste šiauliečiai įveikė Gargždų „Bangą“ 4:1 (3:0). Gargždiškiai žaidę be kelių savo lyderių po šio pralaimėjimo išsaugojo 7-ąją vietą turnyro lentelėje, tačiau šiauliečiai nuo Gargždų klubo atsilieka vos trimis taškais.

Rungtynių pradžioje aktyvesni buvo šeimininkai. 6-ąją minutę po pakelto kampinio Vytas Gašpuitis galva smūgiavo virš vartų, o dar po kelių akimirkų savo meistriškumą pademonstravo „Bangos“ gretose debiutavęs jaunasis vartininkas Ignas Driomovas. Vartų sargas atrėmė stiprų, po pertraukos į komandą grįžusio Stjepano Babičiaus, smūgį.

Tačiau netrukus „Bangos“ gynyba prakiuro. 11-ąją minutę Dovydas Medžiaušis iš dešiniojo krašto atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, o ten visiškai laisvas likęs Niko Tokičius galva iš arti smūgiavo tiksliai ir išvedė savo komandą į priekį. Tai jau 13-asis kroato įvartis šiame „SMScredit.lt A lygos“ sezone.

Po patirto šalto dušo „Bangos“ futbolininkai nepasidavė ir pakankamai efektyviai kontroliavo kamuolį aikšės viduryje. Nors atakose trūkdavo paskutinio aštraus perdavimo, tačiau šiauliečių gynėjams nebuvo lengva.

31-ąją minutę „Šiauliai“ pasinaudojo keliomis grubiomis varžovų klaidomis bei padvigubino rezultatą. „Bangos“ futbolininkas prarado kamuolį labai pavojingoje padėtyje, po to Edvinas Jasaitis griūdamas atliko perdavimą visiškai laisvam ant 16 metrų linijos stovėjusiam Jevgenijui Morozui, kuris tiksliu smūgiu nepaliko jokių vilčių jaunajam gargždiškiui.

Gana neblogai su užduotimis tvarkęsis I.Driomovas 40-ąją minutę vaikiškai suklydo gaudant kamuolį, po vartininko klaidos Mindaugui Straukai beliko tik pataikyti į tuščius vartus.

Po pertraukos „Bangos“ atakuojantys žaidėjai nepasidavė ir kovojo toliau. Svečių gretose išsiskyrė Klaudijus Upstas ir Eivinas Zagurskas, būtent šie žaidėjai atliko smūgius su kuriais privalėjo susitvarkyti Andrėjus Stinca.

Tačiau 56-ąją minutę gargždiškių gynyba ir vėl subraškėjo. E.Jasaitis atliko perdavimą į baudos aikštelę, o ten varžovo globos išvengęs Titas Vitukynas smūgiu vienu lietimu nukreipė kamuolį į vartus.

Triuškindami „Bangos“ futbolininkus šiauliečiai kiek atsipalaidavo ir už tai buvo nubausti. Artūras Sirykas įsiveržęs į baudos aikštę smūgiavo virš vartų ir tarsi pasigailėjo šeimininkų, tačiau to nepadarė kitas ukrainietis Sergijus Ševčiukas. Techniškasis Gargždų klubo saugas 66-ąją minutę pasinaudojo „Šiaulių“ gynėjo klaida ir pasiuntė atšokusį kamuolį į vartus.

Netrukus J.Morozas galėjo atstatyti keturių įvarčių persvarą, tačiau iš labai dėkingos situacijos saugas smūgiavo virš vartų. Aktyviai rungtyniavo tiek po keitimo aikštėje pasirodęs Rokas Gedminas, tiek N.Tokičius, bet daugiau įvarčių „Šiaulių“ klubo futbolininkai nepelnė.

Paskutinę progą dar labiau sušvelninti rezultatą „Bangos“ futbolininkai turėjo 81-ąją minutę, kai po perdavimo iš kairiojo krašto K.Upstas iš arti smūgiavo šalia vartų.

<iframe width="500" height="323" src="//www.youtube.com/embed/iZyiZVZ_b5E" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>