Šį vakarą prieš "Bayern" kovosianti "Bochum" ekipa turi planą pergalei

Šią savaitę „VFL Bochum“ komanda susilaukia itin didelio Vokietijos žiniasklaidos dėmesio. Arvydo Novikovo atstovaujama ekipa šį vakarą Vokietijos taurės varžybose išbandys savo jėgas su daugkartiniais „Bundesliga“ pirmenybių nugalėtojais Miuncheno „Bayern“ futbolininkais. Dauguma antros lygos klubų prieš tokias rungtynes iš anksto susitaiko su pralaimėjimu, bet „Bochum“ treneris Gertjanas Verbeekas nesutinka su teiginiu, jog jų ekipa neturi jokių šansų žaisdami prieš varžovus.

„Dauguma žmonių teigia, jog mes neturime ko prarasti. Bet juk tai netiesa – mes galime nepatekti į pusfinalį! Be abejonės, bus sunku – „Bayern“ yra viena iš stipriausių Europos komandų. Mes džiaugiamės galimybe žaisti prieš „Bayern“. Tai bus nuostabus mačas! Norėčiau prieš juos žaisti du kartus per sezoną, bet iki tol, mes turime pasitenkinti šiomis rungtynėmis.“, - kalbėjo komandos treneris Verbeekas.

Treneris neslepia, jog savaitgalį iškovota pergalė prieš „Freiburg“ žaidėjams pridėjo pasitikėjimo ir tikisi, jog jo auklėtiniai tiki savo galimybėmis nugalėti „Bayern“.

„Aš tikiuosi, jog mano komanda tikės savimi. Mes norime pasiekti gerą rezultatą. Tokiu rezultatu laikyčiau atkaklų mačą iki pat rungtynių pabaigos, turint galimybę pasiekti pergalę. Po kiekvienos pergalės mums didėja pasitikėjimas savimi. Savaitgalį mes puikiai kovojome ir gerai gynėmės. Mes beveik nesuteikėme varžovams progų. Bet mes žinome, jog prieš „Bayern“ turėsime žaisti dar geriau. Jiems negalima suteikti jokių progų – su jų sugebėjimais, jie tas progas išnaudos.“, - kalbėjo Verbeekas.

Visgi, „Bochum“ strategas nesitiki visas rungtynes vien gintis ir prieš varžovus planuoja pateikti savų argumentų puolime.

„Žinau, kad „Bayern“ visada suras atsakymą. Jie gali žaisti labai įvairiai ir yra visada pavojingi varžovų vartams. Prieš tokią komandą negalima nuolatos jų spausti. Prieš „Bayern“ tu esi priverstas gerai gintis. „Hoffenheim“ prieš juos sužaidė gerai, nepaisant to, jog pralaimėjo 0:2, o „Bayer“ išplėšė lygiasias. Tai parodo, jog ir prieš „Bayern“ galima pasiekti gerą rezultatą. Mes turime rungtynių planą ir į jį taip pat įeina veiksmai puolime. Mes norime kaip įmanoma labiau apsunkinti jų žaidimą. Ir tam mes nekeisime savo taktikos. Mes žaisime taip pat, kaip žaidėme, kai įveikėme „Hertha“, „Gladbach“ ir „Bayer“ klubus bei tikėsimės, jog kažką panašaus galėsime pasiekti ir prieš aukščiausio lygio klubą.“, - kovingai prieš rungtynes buvo nusiteikęs „Bochum“ treneris.

Šiame susitikime prieš „Bayern“, galimybę išbėgti į aikštę gali turėti ir Arvydas Novikovas. 25-erių metų lietuvis pagaliau išsigydė patirtas traumas ir vis dažniau patenka į „Bochum“ sudėtį. Šį sezoną saugas sužaidė šešis susitikimus „2.Bundesliga“ varžybose ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą. Savaitgalį vykusiame susitikime prieš „Freiburg“, Novikovas buvo registruotas rungtynėms, bet nuo atsarginių žaidėjų suolo taip ir nepakilo.