"Shinnik" praranda viltis išlikti Rusijos "Premier" lygoje © Eurofootball.lt
Antradienį buvo sužaistas pirmas 24-ojo Rusijos “Premier” lygos turo mačas - susitiko Nalčiko “Spartak” bei Jaroslavlio “Shinnik” klubai, kurie jau yra primiršę pergalės skonį. Pergalę šventė namuose žaidusi lygos debiutantė Nalčiko ekipa.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo aktyviai, tačiau be jokios minties. Kamuolys lankėsi visose aikštės vietose, bet kažkokios logiškos tąsos tame nebuvo ir pirma pavojinga proga buvo sukurta prie “Shinnik” vartų tik baigiantis kėliniui.

Antrajame kėlinyje reikalai pasitaisė. “Shinnik” tolimu smūgiu patikrino “Spartak” vartininko budrumą, taip pat svečiai neliko skolingi ir net įmušė įvartį, tačiau teisėjas jo neįskaitė.

Vis dėlto šeimininkai galų gale pelnė įvartį, kai 75-ąją minutę greita ataka pasibaigė taikliu R. Koncedalovo smūgiu į apatinį kampą. Po kelių minučių šeimininkų žaidėjas G. Gogua galėjo padvigubinti rezultatą tačiau puikiai sužaidė “Shinnik” vartininkas I. Blizniukas.

Tiesa pasakius, po praleisto įvarčio “Shinnik” sustojo ir tuo 81-ąją minutę pasinaudojo “Spartak” žaidėjas R. Mostovojus, kuriam teko garbė padvigubinti rezultatą.

Rungtynių pabaigoje svečiai dar pasižymėjo sėkmingu baudinio realizavimu į šeimininkų vartus, tačiau daugiau ką nors nuveikti “Shinnik” neturėjo jėgų ir rezultatu 2-1 nugalėjo šeimininkai. Po šio pralaimėjimo autsaideriui “Shinnik” liko tik teoriniai šansai išlikti tarp geriausių Rusijos komandų.

Likę 24-ojo turo mačai bus žaidžiami šiandien (trečiadienį).

24 turo antradienio rungtynių statistika

“%c00286” 2 – 1 “%c00076”
75’ [1 - 0] Roman Koncedalov
81’ [2 - 0] Ruslan Mostovoj
85’ [2 - 1] Sergey Omeljanchuk