"Sheffield Utd" vartininko klaida nulėmė dar vieną "Liverpool" pergalę

Šeštadienį po pietų Anglijos "Premier" lygoje startavo 7-asis pirmenybių turas.

Nuostabią formą lygoje rodanti "Liverpool" komanda išvykoje susitiko su "Sheffield United". Itin sunkioje akistatoje "raudonieji" pasiekė pergalę po varžovų vartininko klaidos.

"Liverpool" pirmajame kėlinyje turėjo žaidimo pranašumą, tačiau progų paversti įvarčiais taip ir nepavyko. Arčiausiai įvarčio buvo Sadio Mane, tačiau šis smūgiavo virš vartų, kai jam idealų perdavimą iš kitos aikštės pusės atliko Virgilas van Dijkas.

Antrajame kėlinyje "raudonieji" tęsė savo atakas, tačiau šeimininkų gynyba lengvai nesutrupėjo.

Lemiamas epizodas buvo sukurtas 70-ąją minutę, kai iš pažiūros paprasto Georginio Wijnaldumo smūgio nesugebėjo atremti Deanas Hendersonas – jis neužfiksavo kamuolio, o šis pro jo kojas įskriejo į vartus.

"Sheffield Utd" po praleisto įvarčio turėjo šansą išlyginti rezultatą, tačiau "Liverpool" atsilaikė ir šventė jau septintąją pergalę iš tiek pat galimų.

"Liverpool" bent laikinam prieš "Man City" įgijo 8 taškų pranašumą.

"Sheffield Utd" 0 - 1 "Liverpool"
70' [0 - 1] G. Wijnaldum

Straipsnio įvertinimas: 4 1
  • Alan Alan

Cia tai lucky Liverpool 😃

• 21
  • 1983 (IP: f6ca8c28f)
    Oops (IP: e3e518eef)

Lavonpooliui nuskilo nejuokais. Net taško neverti buvo.

Maskrusi ar bent ziurejai? Kur žaidimas ant 1 vartų, ir 3,100 proc goliniai momentai. Skiest bent Skiest. Su pergale Pool fanus

• 13
  • Mindaugas Mindaugas1

Na Shelfid dave kova , bet visumoje desningas rezultatas

• 13
  • Ziedas (IP: f31a83dc8)

Sunkus 3 taskai,ivartis kurio neturejo buti,slapias kamuolys grubi vartin klaida,bet kur turejo imusti dvi100 proc pas Mane ir viena pas MO progos ten turejo imusti,siaip realizacija prasta ir gynyboj klaidu faug buvo,tikrai galejo ShUnt imusti ir dar jie parinks tasku is kitu,ir pagal tai ka snd parode,nepanasu kad vel gryz I chempionshipa

• 10
  • Tona (IP: f31a83dc8)
    Vel (IP: 5e46493e9)

Tiem sekas, praeita sezona tik oponentu traumu deka visa sezona Priekyje laikesi kol galiausiai apsisiko, dabar vel sekme is dangaus krenta.

Kokiu dar oponentu traumu deka,juk aiskus favoritai Liverpool ir Man cyti tik ir buvo visa praeita sezona

• 10
  • CITY HAHAHA (IP: ce79ba235)

Kaip tavo city bommm!! Hahaha

• 1

• 13
  • ted (IP: 000508fd9)

panasu kad pati neidomiausia lyga bus premier si sezona 😀 liverpulis paims pagaliau taure 😀

• Rex (IP: f31a83dc8)

Jo tokiu progu realizacija,tragiska o ir gynyboj grybu pjauta nemazai,siaip 3 taskai pagal zaidima.nuskile,bet svarbu jie paimti,ir dar ten toks 50-50.galejo 11m duoti ,vis tik Mane.gavo per koja