„Sheffield Utd“ sudavė skaudų smūgį „Chelsea“ ekipai, „Man City“ pergalė pažymėta R. Sterlingo „hat-tricku“ © AP nuotr.

Dėl vietos Čempionų lygoje kovojanti Londono „Chelsea“ ekipa šeštadienį patyrė skaudų smūgį.

Franko Lampardo auklėtiniai 35-ojo turo rungtynėse išvykoje net 0:3 nusileido „Sheffield United“ ekipai.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 18-ąją minutę, kai prie nuo Kepos atšokusio kamuolio pirmasis suskubo Davidas McGoldrickas.

„Sheffield Utd“ savo pranašumą padvigubino 33-ąją minutę, kai smūgiu galva kamuolį į vartus pasiuntė Olivier McBurnie.

Tašką šiame mače 77-ąją minutę padėjo dublį pelnęs D. McGoldrickas.

Šis „Chelsea“ pralaimėjimas turėtų ypač džiuginti „Manchester United“ ir „Leicester“ ekipas, kurios jau po šio turo gali aplenkti „aristokratus“.

Kitose rungtynėse nesunkią pergalę pasiekė „Manchester City“ ekipa, kuri išvykoje net 5:0 sutriuškino „Brighton“ futbolininkus.

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Raheemas Sterlingas, po sykį pasižymėjo Gabrielis Jesusas ir Bernardo Silva.

Ši pergalė „Man City“ ekipai garantavo antrąją vietą „Premier“ lygoje šį sezoną.