Sheareris grasina palikti Newcastle'ą © Eurofootball.lt
"%c00046" komandos kapitonas Alanas Sheareris (%p02396) įspėjo klubą, kad jis paliks komandą, jeigu jam nebus garantuota vieta pagrindinėje sudėtyje šį sezoną.

Sheareris, kuris daugelį metų buvo pagrindiniu "dryžuotųjų" klubo simboliu, išreiškė susirūpinimą savo paskutiniuoju karjeros sezonu. Sero Bobby Robsono komanda siekia pasirašyti sutartis su "Barcos" puolėju Patricku Kluivertu (%p00226) ir James'u Beattie (%p02277) iš "Southampthon". Sheareris tvirtai pareiškė, kad jis tikrai nebus antruoju puolėju komandoje, o tuo labiau nesedės ant atsarginių suolelio, nes "Newcastle Utd" turi ir dar vieną pajėgų puolėją - velsietį Craigą Bellamy (%p02397).

"Jeigu klubo vadovai man pasakys, kad aš nežaisiu pagrindinėje sudėtyje, tai aš turiu viską gerai apgalvoti, nes noriu žaisti tiek, kiek galėsiu savo paskutiniajame sezone. Manau, kad mano kojos atlaikys dar metus," - sakė Sheareris.

"Aš buvau patenkintas tuo, kad įmušiau 20 įvarčių praėjusiame sezone, ir tikiuosi, kad šiemet žaisiu taip pat gerai, o galbūt dar geriau," - tęsė "Newcastle United" ekipos puolėjas.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...