Sezoną pasitikinantis „Panevėžys“ – apie prarastus žaidėjus, LFF Supertaurę ir garsų naujoką © lff.lt nuotr.

Jau sekmadienį oficialiai pakils lietuviško sezono uždanga, kai rungtynėse dėl TOPsport LFF supertaurės Vilniuje susitiks „Panevėžio“ ir „TransINVEST“ komandos.

Mačas „Sportimos“ manieže prasidės 18 valandą, bilietus įsigyti galite paspaudę čia, o tiesioginė mačo transliacija taip pat bus pasiekiama LRT PLIUS kanalu ir per LRT.lt.

Prieš rungtynes oficialioje spaudos konferencijoje dalyvavo abiejų klubų atstovai. Panevėžiečiams čia atstovavo vyriausiasis komandos treneris Gino Lettieri bei komandos vadovas Bronius Vaitiekūnas.

G. Lettieri kalbėjo, kad yra patenkintas komandos pasiruošimu, tačiau akcentavo, kad komandos formą prognozuoti sunku, mat paskutinės oficialios rungtynės vyko dar prieš tris mėnesius.

„Pastarąsias šešias savaites daug dirbome. Kartais žaidėjai jausdavosi labai pavargę, tačiau manau, kad esame pasiruošę mačui, žinoma, nesame pasiruošę 100 procentų. Turėjome sunkų tarpsezonį, bet tikiu, kad žaidėjai yra nusiteikę šiam mačui.

Paskutines oficialias rungtynes sužaidėme prieš tris mėnesius ir dabar situacija yra visai kita. Praradome kelis svarbius žaidėjus, tiek mes, tiek varžovai pasipildė naujokais. Manau, kad šiame mače favoritų nebus.

Dabar turime dar tik 13-14 žaidėjų, o priešakyje laukia labai ilgas sezonas, nes žaisime vietiniame čempionate, taurėje ir Europoje. Tikiuosi, kad artimiausiu metu pasipildysime dar keliais žaidėjais ir tada viskas kažkiek stabilizuosis.

Manome, kad šį sezoną mūsų žaidimas bus šiek tiek kitoks. Praradome du puikius krašto gynėjus – Pijų Širvį ir Seydina Keita, nemanau, kad pavyks rasti panašaus lygio žaidėjų, dėl to kažkiek turėsime keisti sistemą. Nesitikime, kad pakartosime praeito sezono rezultatus, kai pralaimėjome tik vieną mačą, bet bandysime išspausti maksimumą, o sezono pabaigoje pamatysime, kaip tą pavyko padaryti“, – kalbėjo komandos treneris.

Jam antrino ir komandos vadovas Bronius Vaitiekūnas, atskleidęs būsimą komandos metų biudžetą ir pasidalinęs savo mintimis.

„Esame pasiruošę. Ruošėmės įtemptai, pagal trenerio paruoštą programą, turėjome nemažai kontrolinių rungtynių ir į būsimus varžovus žiūrime labai rimtai. Nesvarbu, kad jie persikėlė iš Pirmos lygos, juolab kad tapo ir LFF taurės čempionais. Į A lygą jie irgi ateina ne pasivaikščioti. Stengsimės nenuvilti savo miesto ir iškovoti pergalę.

Biudžetas šiemet bus toks pats – apie du milijonus eurų. Bet vėlgi, daug kas priklausys ir nuo to, ar su trenerio ir žaidėjų pagalba perlipsime per pirmą Čempionų lygos atrankos etapą. Tuomet jis, aišku, didės automatiškai.

Šiuo metu komandoje yra kelios dar neužpildytos pozicijos – dar reikia centro ir kairiojo krašto gynėjų. Apie pastarąjį bus galima išgirsti jau artimiausiu metu, tada liks tik centro gynėjas“, – sakė komandos vadovas.

G. Lettieri taip pat plačiau papasakojo apie vieną skambiausių šio tarpsezonio naujokų – Lucasą de Vega, kuris ne vienerius savo karjeros metus praleido žymiosios FC „Barcelona“ komandos sistemoje.

„Didžiausia motyvacija jam yra Čempionų lyga, kurioje turėsime galimybę žaisti, o jeigu pralaimėsime ten, dar turėsime galimybę Konferencijų lygoje. Dėl pinigų ir stadionų į Lietuvą niekas nevažiuoja, tad dabar mūsų koziris yra Čempionų lyga ir jis čia atvyksta dėl jos. Tai yra geras žaidėjas su dideliu talentu, tačiau pastaraisiais metais daug nežaidė. Manau, kad jam reikės bent kelių mėnesių, kad pasivytų kitus žaidėjus“, – dėstė specialistas.

 • jop tv

  kuo tas naujokas garsus? kad zaide 3 Ispanu lygoje? ar vien del to kad Barselonos jaunimo komandose treniravosi? ten tokiu kaip jis tukstanciai

  • 3
 • jop tv

  kuo tas naujokas garsus? kad zaide 3 Ispanu lygoje? ar vien del to kad Barselonos jaunimo komandose treniravosi? ten tokiu kaip jis tukstanciai

  • 3
 • jop tv

  kuo tas naujokas garsus? kad zaide 3 Ispanu lygoje? ar vien del to kad Barselonos jaunimo komandose treniravosi? ten tokiu kaip jis tukstanciai

  • 3

Komentuoti

Prisijungti su FB