„Sevilla“ susitvarkė su „Mallorca“, „Valencia“ patyrė netikėtą pralaimėjimą © AFP nuotr.

Sekmadienį sužaistos ketverios „La Liga“ pirmenybių 36-ojo turo rungtynės.

Pergalę namuose iškovojo dėl vietos Čempionų lygoje kovojanti „Sevilla“, kuri rezultatu 2:0 susitvarkė su „Mallorca“.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 41-ąją minutę po Lucaso Ocamposo realizuoto 11 metrų baudinio.

„Sevilla“ ekipos pergalę 84-ąją minutę įtvirtino Youssefas En Nesyri.

Sevilijos klubas po šios pergalės beveik užsitikrino vietą kito sezono Čempionų lygoje, o „Mallorca“ dar labiau priartėjo prie iškritimo į žemesnį divizioną.

Kitose rungtynėse netikėtą pralaimėjimą patyrė „Valencia“, kuri išvykoje 0:1 nusileido „Leganes“ ekipai.

Vienintelį mačo įvartį 18-ąją minutę nuo 11 metrų žymos pelnė Rubenas Perezas.

„Valencia“ turėjo puikias galimybes bent iškovoti tašką, kadangi nuo 54-osios minutės „Leganes“ žaidė mažumoje, o 60-ąją minutę Danielis Parejo nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

„Espanyol“ 0:2 „Eibar“

„Levante“ 1:2 „Athletic“