„Sevilla“ po pratęsimo patiesė „Juventus“ ekipą ir pasiekė Europos lygos finalą © AP nuotr.

Ketvirtadienio vakarą vykusiose Europos lygos pusfinalio atsakomosiose rungtynėse „Sevilla“ namuose, po pratęsimo rezultatu 2:1 palaužė Turino „Juventus“ ir dar kartą iškopė į Europos lygos finalą. Pirmasis tarpusavio susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Pirmieji šiame susitikime pasižymėjo svečiai. Po Adrieno Rabiot rezultatyvaus perdavimo 65 minutę pasižymėjo Dušanas Vlahovičius.

Visgi „Sevilla“ dar kartą pademonstravo charakterį ir sugebėjo išlyginti rezultatą. Po 6 minučių „Juve“ vartininką Wojciechą Szczesny nuginklavo Suso.

Per likusį pagrindinį laiką nepasižymėjo nei viena komanda ir mačas kėlėsi į pratęsimą.

Pratęsimo metu savo pranašumą įrodė „Sevilla“. Ispanijos ekipa 95 minutę pelnė pergalingą mačo įvartį, kurio autoriumi tapo Erikas Lamela.

„Sevilla“ Europos lygos finale susitiks su Jose Mourinho treniruojamais „Roma“ futbolininkais. Finalas vyks gegužės 31 dieną, Vengrijos sostinėje Budapešte.