„Sevilla“ pasiekė revanšą miesto derbyje © JumpStory nuotr.

Sekmadienį Ramono Sanchezo Pizjuano stadione įvyko Sevilijos miesto derbis – akis į akį stojo „Sevilla“ bei „Real Betis“ futbolininkai, kovodami dėl vietos ketverte.

Rungtynėse 2:1 triumfavo „Sevilla“ futbolininkai, pasiekę revanšą už patirtą pralaimėjimą Ispanijos Karaliaus taurėje sausio mėnesį.

24-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Ivanas Rakitičius, kuris buvo tikslus nuo 11 m žymos.

30-ąją minutę įvyko nemalonus įvykis „Sevilla“ komandai, kai teko priverstinai dėl traumos pakeisti Papu Gomezą. Visgi argentinietį pakeitęs Muniras El Haddadi už 11-os minučių rezultatą padvigubino.

Savo vienintelį rungtynių įvartį „Real Betis“ ekipa pelnė tik prie per pridėtą laiką mačo gale, kai pasižymėjo Sergio Canalesas.