„Sevilla“ pasiekė pergalę ir išbrido iš iškritimo zonos © IMAGO/Pressinphoto nuotr.

Sekmadienį vykusiose „La Liga“ rungtynėse „Sevilla“ namuose rezultatu 2:1 palaužė „Getafe“ futbolininkus.

Pirmasis šio mačo įvartis krito 36 minutę. Po Ivano Rakitičiaus perdavimo iš standartinės padėties Marcosas Acuna smūgiu galva nuginklavo oponentų vartininką.

Pirmo kėlinio pabaigoje „Getafe“ ekipai taip pat pavyko pasiūsti kamuolį į vartus, tačiau Eneso Unalo taiklus smūgis buvo atšauktas po VAR peržiūros.

Antrame kėlinyje iniciatyvą turėjo svečiai, tačiau mačo pabaigoje „Sevilla“ atrado keletą progų pasižymėti ir viena iš jų jiems pavyko pasinaudoti 81 minutę. Po Oliverio Torreso perdavimo pasižymėjo Rafa Miras.

„Getafe“ futbolininkai sugebėjo sušvelninti atsilikimą po to, kai 87 minutę kamuolį į vartus pasiuntė Borja Mayoralis, tačiau to jiems nepakako šiame mače norint išplėšti bent lygiąsias.

Po šio susitikimo „Sevilla“ kyla į septynioliktą turnyrinės lentelės poziciją, taškais susilygindama su laipteliu žemiau esančia „Cadiz“ vienuolike.