"Sevilla" kyla į pirmąją poziciją Ispanijos pirmenybėse, "Girona" patiesė "Espanyol"

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį sužaistos dar ketverios 13-ojo turo rungtynės.

Andalūzijoje - didžiulė šventė: "Sevilla" pasinaudojo "Barcelona" lygiosiomis ir po pergalės prieš "Real Valladolid" antrą kartą šiame sezone pakilo į pirmąją poziciją.

Pergalę nulėmė vienintelis po traumos grįžusio Andre Silvos įvartis. 30-ąją minutę portugalas tiksliai smūgiavo galva, kai link jo kamuolį pakėlė Pablo Sarabia.

"Sevilla" su 26 taškais yra pirmenybių lyderė - "Barca" atsilieka per tašką. "Real Valladolid" ekipai tai buvo antroji nesėkmė per paskutines keturias rungtynes, kuriose dar du kartus buvo sužaista lygiosiomis.

Kitoje dvikovoje Bilbao "Athletic" išsiskyrė lygiosiomis su Madrido "Getafe" ir nukrito į 18-ąją poziciją.

Dar kitoje akistatoje vėl be pergalės Barselonos "Espanyol" klubą paliko "Girona". Christiano Stuani benefisas jau šeštąją minutę svečiams leido įgyti dviejų įvarčių pranašumą. Antrajame kėlinyje komandos apsikeitė po įvartį, todėl pergalė rezultatu 3:1 atiteko "Girona" ekipai.

"Espanyol" lieka penketoje pozicijoje, o "Girona" po pergalės taškais susilygino su Madrido "Real".

Paskutinėje vakaro dvikovoje pirmąją pergalę savo žiūrovų akivaizdoje šį sezoną pasiekė "Villarreal". "Submarinai" po sėkmingos antrojo kėlinio pradžios rezultatu 2:1 nugalėjo Sevilijos "Real Betis".

"Sevilla" 1 - 0 "Real Valladolid"
30' [1 - 0] A. Silva

"Athletic" 1 - 1 "Getafe"
67' [1 - 1] P. Nolaskoain
77' [1 - 1] J. Mata

"Espanyol" 1 - 3 "Girona"
4' [0 - 1] C. Stuani
6' [0 - 2] C. Stuani
74' [1 - 2] B. Iglesias
90' [1 - 3] S. Doumbia

"Villarreal" 2 - 1 "Real Betis"
52' [1 - 0] G. Moreno
54' [2 - 0] S. Chukwueze
90' [2 - 1] G. Lo Celso