"Sevilla" krachas tęsiasi: "Levante" nugalėjo septintas rungtynes iš eilės nelaiminčius andalūzus (VIDEO)

Penktadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse startavo 35-asis turas.

Pirmoji turo dvikova įvyko Valensijoje, kur vietos "Levante" susigrūmė su savo žaidimo nerandančia "Sevilla". Andalūzams vėl teko nuryti karčią piliulę - šeimininkai laimėjo rezultatu 2-1.

11-ąją minutę "Levante" į priekį išvedė Marti Rogeris, tačiau "Sevilla" netrukus atsakė tuo pačiu - jaunasis Carlosas Fernandezas po penkių minučių išlygino rezultatą.

Vis dėlto toliau rungtynės nesiklostė pagal svečių scenarijų ir 74-ąją minutę Jorge Moraleso įvartis nulėmė "Levante" pergalę.

"Sevilla" tęsia nelaimėtų rungtynių seriją Ispanijos pirmenybėse - tai jau buvo septintas mačas, kai andalūzai nesugeba iškovoti trijų taškų.

Jie užima septintąją poziciją ir po šio turo dar gali kristi žemyn. Savo ruožtu "Levante" iškovojo trečią pergalę iš eilės ir užsitikrino išlikimą lygoje.

"Levante" 2 - 1 "Sevilla" (VIDEO)
11' [1 - 0] M. Roger
16' [1 - 1] C. Fernandez
74' [2 - 1] J. Morales