"Sevilla" įveikė "Alaves" ir atsidūrė "La Liga" pirmenybių viršūnėje

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse po keturių turų yra naujas lyderis.

"Sevilla" išvykoje pasiekė dar vieną sunkią pergalę ir pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Andalūzai į antrąją poziciją nustūmė šeštadienį San Sebastiane pralaimėjusius "Atletico" futbolininkus.

Vienintelis ir pergalingas įvartis prieš "Alaves" krito 37-ąją minutę, kai baudos smūgiu tikslą pasiekė Joanas Jordanas.

"Sevilla" yra iškovojusi tris pergales ir sykį sužaidusi lygiosiomis. Jau kitame ture jų lauks dvikova su Madrido "Real" komanda.

Dar kitose rungtynėse dramatišką pergalę išvykoje pasiekė Barselonos "Espanyol", kuri per trijų minučių atkarpą pasiekė du įvarčius ir triumfavo rezultatu 2:1.

Vigo mieste vietos "Celta" rungtynes prieš "Granada" užbaigė devyniese – pirmajame kėlinyje net du žaidėjai užsidirbo po raudoną kortelę, kas svečiams leido pasiekti užtikrintą pergalę rezultatu 2:0.

Likusios dvi rungtynės baigėsi lygiosiomis – 1:1 tiek Valjadolide, tiek Sevilijoje.

"Alaves" 0 - 1 "Sevilla
37' [0 - 1] J. Jordan

"Eibar" 1 - 2 "Espanyol"
58' [1 - 0] I. Ramis
76' [1 - 1] F. Ferreyra
79' [1 - 2] E. Granero
90+1' Naldo ("Espanyol") pašalintas iš aikštės

"Celta" 0 - 2 "Granada"
45+6' [0 - 1] G. Sanchez
54' [0 - 2] Y. Herrera
11' J. Saenz ("Celta") pašalintas iš aikštės
29' F. Beltran ("Celta") pašalintas iš aikštės

"Valladolid" 1 - 1 "Osasuna"
65' [1 - 0] P. Hervias
81 '[1 - 1] R. Ibanez

"Real Betis" 1 - 1 "Getafe"
15' [0 - 1] J. Mata
73' [1 - 1] Joaquin (11 m. baudinys)
25' W. Carvalho ("Real Betis") pašalintas iš aikštės
90+4' Loren ("Real Betis") pašalintas iš aikštės