Šeštoji EURO 2020 diena: rusų ir turkų bandymai reabilituotis bei italų šansas žengti į atkrintamąsias © AFP nuotr.

Antradienį finišavo pirmasis EURO 2020 grupių etapo turas, o jau trečiadienį šešios rinktinės į aikštę žengs antrąjį kartą.

Jau šiandien galime turėti ir pirmąją komandą, užsitikrinusią vietą aštuntfinalyje. Tai padaryti gali italai, kuriems šį vakarą reikalinga pergalė prieš šveicarus.

Rusų bandymas reabilituotis prieš debiutantus

Rusija prieš turnyrą buvo minima kaip viena iš komandų, galinčių atskirose rungtynėse patampyti nervus favoritams. Vis tik pirmajame ture belgai to išvengė ir rusus nugalėjo užtikrintai – net 3:0.

Tiesa, pralaimėjimą belgams buvo galima numatyti dar prieš čempionatą, todėl didelės tragedijos rusai dėl to neturėtų daryti. Stanislavo Čerčesovo auklėtiniai, norint galvoti apie patekimą į kitą etapą, tiesiog privalo prieš suomius iškovoti pergalę.

Suomiai, savo ruožtu, pirmajame ture iškovojo kiek netikėtą pergalę savo debiutinėse Europos čempionato rungtynėse, kai minimaliu rezultatu 1:0 palaužė danus. Deja, bet ši pergalė nublanko Christiano Erikseno incidento fone. Vis tik tai nekeičia fakto, kad suomiai savo sąskaitoje turi tris taškus ir pergalė šiandien jau beveik garantuotų vietą atkrintamosiose.

Lažybininkai šioje poroje akivaizdžiais favoritais laiko rusus, kuriems suteikiama 62 procentų galimybė laimėti.

Per anksti nurašyti valai prieš vilčių nepateisinusius turkus

Prieš EURO 2020 A grupėje buvo kalbama apie favoritus italus ir dėl antrosios vietos kovosiančias Šveicarijos bei Turkijos rinktines. Velsas buvo paliktas nuošalėje, tačiau jau pirmosiose rungtynėse valai parodė, kad nėra pasiruošę pasiduoti be kovos.

Pirmojo turo rungtynėse valai sužaidė lygiosiomis 1:1 su šveicarais ir susikūrė sau neprastą situaciją prieš likusias dvejas rungtynes. 

Turkai pirmosiose rungtynėse 0:3 nusileido italams ir pačio pralaimėjimo sureikšminti tikrai nereikia, tačiau šios komandos fanų turėtų neraminti pats žaidimas. Senolo Guneso auklėtiniai per mačą atliko vos tris smūgius į vartų pusę, o vieninteliu pozityvu galima vadinti Cengizo Undero išėjimą į aikštę po pertraukos.

Šis mačas turėtų parodyti, ar turkai išties nėra tokie stiprūs, kaip buvo galvojama prieš čempionatą, ar tiesiog italai yra kitos lentynos komanda.

Italų šansas užsitikrinti ramybę paskutiniajame ture

Italai pirmajame ture pademonstravo itin solidų žaidimą ir nesunkiai nugalėjo čempionato stipriais vidutiniokais laikytus turkus.

Nors visi įvarčiai krito antrajame kėlinyje, italai dominavo nuo pat mačo pradžios, o itin smagiai atrodė Ciro Immobile ir Lorenzo Insigne duetas.

Pergalė italams šiandien leistų užsitikrinti vietą aštuntfinalyje ir ramiau laukti trečiojo turo rungtynių su Velsu.

Šveicarai, savo ruožtu, dabar atsidūrė itin nepalankioje situacijoje. Pralaimėjimas šiandien gerokai sukomplikuotų komandos šansus žengti tolyn, tiesa, jų tikrai nepanaikintų.

Lažybininkai didelės intrigos šiame mače nemato ir italų galimybes laimėti vertina net 62 procentais.

Šeštosios dienos rungtynių tvarkaraštis:

16:00 Suomija – Rusija

19:00 Turkija – Velsas

22:00 Italija – Šveicarija

Straipsnio įvertinimas: 0 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos