Šeštasis "Hamburger" laimėjimas © Eurofootball.lt
Sekmadienį Vokietijos futbolo pirmenybėse buvo sužaisti like du turo susitikimai. Po aštuonių turų surinkęs 21-ą tašką lygoje pirmauja čempionų titulą ginantis "Bayern" klubas, antroje vietoje žengia tašku atsiliekanti "Hamburger" ekipa, treti - Brėmeno "Werder" futbolininkai.

"%c00014" 0 - 3 "%c00024"
36` [0 - 1] Rafael van der Vaart
50` [0 - 2] Sergej Barbarez
82` [0 - 3] Rafael van der Vaart

Šį sezoną puikų žaidimą demonstruojantis "Hamburger" klubas įveikė dar vieną varžovą - sekmadienį uostamiesčio ekipa svečiuose nepaliko vilčių "Kaiserslautern" klubui ir iškovojo pergalę rezultatu 3-0. Nuo pat pirmųjų minučių "Hamburger" dominavo aikštėje ir netrukus sukūrė kelis pavojingus epizodus prie varžovų vartų, tačiau šeimininkai šiaip taip įstengė apsiginti.

Pirmasis įvartis krito pirmojo kėlinio pabaigoje - svečius į priekį išvedė gerą sportinę formą pagaliau įgavęs R.van der Vaartas. Antrojo kėlinio pradžioje bosnis S.Barbarezas pasiuntė kamuolį į apatinį "Kaiserslautern" vartų kampą ir padvigubino "Hamburger" persvarą. Tašką šiame susitikime 82-ąją minutę padėjo R.van der Vaartas, tolimu smūgiu trečią kartą nuginklavęs šeimininkų vartų sargą.

"%c00100" 0 - 0 "%c00027"

Po pralaimėjimo UEFA taurės varžybose "Stuttgart" treneris G.Trapattoni startinėje sudėtyje atliko keturis pakeitimus, tačiau ir tai nepadėjo "Stuttgart" ekipai atsigauti. Praėjusį sezoną ketvirtąją vietą Bundesligoje užėmęs klubas svečiuose sužaidė nulinėmis lygiosiomis su "Borussia" ekipa.

Verta paminėti, jog susitikimą "Stuttgart" baigė dešimtyje, kadangi 80-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas danas J.D.Tomassonas. Po šių lygiųjų abi ekipos turi po dešimt taškų ir dalinasi devintą bei dešimtą vietas.