Šešis įvarčius įmušusi „Atalanta“ pervažiavo „Brescia“ ekipą  © REUTERS nuotr.

Tikrą futbolo spektaklį „Serie A“ surengė „Atalanta“ futbolininkai, kurie net 6:2 nugalėjo lygos autsaiderius „Brescia“ futbolininkus.

Rungtynėse „Atalanta“ dominavo jau nuo pirmos minutes  ir vos antrąją rungtynių minutę pirmajį įvartį pelnė M. Pasalicius.

Varžovų atsakomojo įvarčio laukti ilgai nereikėjo ir jau aštuntąją rungtynių minutę pasižymėjo E. Torregrossa.

Pirmajame kėlinyje „Atalanta“ pasižymėjo dar tris kartus ir į rūbinę žengė turėdami trijų įvarčių persvarą.

Po ilgosios pertraukos šeimininkams dar du įvarčius pridėjo, hat-tricką pelnęs M. Pasalicius.

Vis tik 83-ąją minutę rezultatą sušvelnino N. Spalekas, kuris pelnė antrajį svečių įvartį.

Po šios pergalės „Atalanta“ pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą. Tuo tarpu „Brescia“ rikiuojasi 19-oje vietoje ir kovoja dėl išlikimo sekantį sezoną rungtyniauti „Serie A“.