"Serie B" 37 turo apžvalga © Eurofootball.lt
Vakar sužaistos "Serie B" 37 turo rungtynės buvo tik dar vienas įrodymas, kad dėl lygos nugalėtojo titulo arši kova vyksta ne tiktai "Serie A", o ir antrojoje pagal pajėgumą Italijos lygoje, kurios laimėtojai gauna kelialapį į kito sezono elitinį čempionatą.

"Crotone" 0 – 0 "Genoa"

Vos 20 vietą užimanti "Crotone" sugebėjo lygiosiomis sužaisti su "Serie B" čempionato lydere "Genoa" ir taip padėjo išlaikyti intrigą čempionate. "Genoa" surinkusi 67 taškus, vienu pirmauja prieš antrąją vietą užimančią "Empoli" komandą, bei keturiais prieš trečiąją vietą užimantį "Torino" klubą.

"Empoli" 2 – 1 "Vicenza"
43' [0 – 1] M.Bonanni
80' [1 – 1] F.Tavano (11 m.)
89' [2 – 1] F.Tavano (11 m.)

14 vietą "Serie B" užimanti "Vicenza" bandė įrodyti, kad gali žaisti net prieš stipriausias komandas ir pirmieji įmušė įvartį, tačiau 66 minutę gavus raudoną kortelę E.Pesoli padėtis aikštelėje visiškai pasikeitė. Per paskutines 10 antrojo kėlinio minučių "Vicenza" sugebėjo užsidirbti 2 vienuolikos metrų baudinius, o pabaigai, lyg ir to būtų negana, dar 90 minutę D.Bolic prieš savo akis išvydo raudoną kortelę.

"Torino" 1 – 0 "Arezzo"
31' [1 – 0] M.Marazzina

Trečiąją vietą užimantis "Torino" namuose po sunkios kovos sugebėjo palaužti 19 vietą užimantį "Arezzo" klubą ir likus 5 turams iki sezono pabaigos išsaugojo galimybes patekti į "Serie A" bei kovoti dėl "Serie B" čempionų titulo. Šiuo metu "Torino" surinkęs 63 taškus padidino persvarą iki keturių taškų nuo ketvirtoje vietoje esančios "Perugia".

"Perugia" 3 – 1 "Catanzaro"
4' [1 – 0] A.F.Flores
8' [2 – 0] A.F.Flores
29' [2 – 1] G.Corona
83' [3 – 1] J.Sedivec

"Perugia" iškovojusi šią pergalę pakilo į ketvirtą vietą ir šiuo metu turi surinkusi po 59 taškus kartu su "Treviso", kuris yra penktoje vietoje, o "Cantazaro" šis pralaimėjimas reiškia iškritimą į "Serie C1" lygą.

Kiti "Serie B" rezultatai:

"Catania" 3 – 0 "Treviso"
74' [1 – 0] O.Russo
85' [2 – 0] J.C.N.Jeda (11m.)
87' [3 – 0] J.C.N.Jeda

"Pescara" 1 – 1 "Verona"
56' [0 – 1] N.P.Waigo
65' [1 – 1] N.Mariniello

"Piacenza" 0 – 0 "Triestina"

"Ternana" 2 – 0 "Ascoli"
14' [1 – 0] L.A.G.Jimenez
46' [2 – 0] M.Frick

"Venezia" 1 – 0 "Bari"
10' [1 – 0] L.Oliveira

Užvakar sužaistos "Serie B" rungtynės:

"Modena" 4 – 0 "Cesena"
10' [1 – 0] N.Campedelli
55' [2 – 0] N.Campedelli
74' [3 – 0] A.Troiano
84' [4 – 0] G.Asamoah