„Serie A“: Z. Ibrahimovičiaus įvarčiai lėmė „AC Milan“ ekipos pergalę © „Scanpix“ nuotr.

Italijoje sužaistos dar dvejos „Serie A“ rungtynės.

„AC Milan“ tik po atkaklios kovos 2:1 nugalėjo „Sassuolo“ ekipą.

Rungtynės vyko permainingai. 19-tą minutę pirmąjį svečių įvartį pelnė Z. Ibrahimovičius.

42-ąją minutę šeimininkai rezultatą išlygino. Įvarčio autoriumi tapo 11 metų baudinį realizavęs F. Caputo.

Antrąją jaunystę išgyvenantis Z. Ibrahimovičius pirmojo kėlinio pabaigoje pelnė antrąjį komandos įvartį.

Antrąjį kėlinį „Sassulo“ futbolininkai pradėjo dešimtyje. Septintąją pirmojo kėlinio pridėtą minutę raudoną kortelę gavo M. Bourabia.

Po šios pergalės „AC Milan“ ekipa pakilo į penktąją turnyrinės lentelės vietą.

Sekančiose rungtynėse „AC Milan“ susitiks su antroje pozicijoje esančiais „Atalanta“ futbolininkais.

Tuo tarpu „Sassulo“ ekipa liepos 25-ąją į kovą stos prieš „Napoli“ futbolininkus.

Kitose „Serie A“ rungtynėse „Atalanta“ tik po sunkios kovos 1:0 nugalėjo „Bologna“ futbolininkus.

Vienintelį rungtynių įvartį 63-ąją minutę pelnė L. Murielis

Kuriozinė situacija įvyko 36-ąją minutę, kai teisėjas parodė raudoną kortelę „Atalanta“ vyriausiajam treneriui. Vis tik be trenerio likusiai „Atalanta“ tai nesutrukdė iškovoti dar vieną pergalę stipriausioje Italijos lygoje.

Po šios pergalės „Atalanta“ pakilo į antrąją poziciją., o sekančiose rungtynėse susitiks su „AC Milan“ ekipa.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 2 0
  • Matracas

Galima nemėgt Ibros dėl jo charakterio ar pasisakymų, bet būnant 38 metų tokį lygį rodyt yra kažkas tokio

• 50
  • klaidomis

Būtent !!! Neįmanoma nesižavėti Ibra tai LEGENDA kurių vis darosi mažiau ir mažiau. Milanui būtent tokio žmogaus visuomet ir truko kuris turi milžinišką autoritetą kad pakeltų žaidėjų pasitikėjimą kovinę dvasią. Roso nėra!!!

• 27
  • 5 (IP: c0de3c6e2)

Senis juda!

• 19
  • Bluepower (IP: d82da8fa8)

Jo kovingumo kovoti jam netruksta saunuolis ,didele pagarba ir dar padeda atsistoti AcMilan tai dar maloniau

• 12
  • OldSchool (IP: 95995e40c)

Tokie zaidejai kaip Ibra, Ronaldo, Messi yra nemirtingi. Jie budami 40-ies dar duotu vaizdu.

kei (IP: f31a83dc8)

o tai jei 7 vietoj liks roma arba milanas,jie gi nepateks i EL?

pateks butent, pasislenka viena pozicija, kitaip juk net paciai lygai nenaudinga butu kad pirmo seseto komanda kokia laimetu coppa ir lyga prarastu viena vieta europoje... bet lai napolis pasiema ta septinta vieta ir tiek