"Serie A" starte - minimali "Juventus" pergalė

Šeštadienį Italijoje startavo "Serie A" pirmenybės, kurias sėkmingai pradėjo čempionai - Turino "Juventus" išvykoje minimaliu rezultatu 1:0 palaužė "Parmą".

Vienintelį ir pergalingą mačo įvartį po kampinio 21-ąją minutę pelnė gynėjas Giorgio Chiellini.

35-ąją minutę "senoji senjora" pasiekė dar vieną įvartį, tačiau po VAR peržiūros teisėjas nusprendė, kad Cristiano Ronaldo buvo minimalioje nuošalėje, todėl rezultatas liko nepakitęs.

• scearys (IP: 54a238109)

Nosies pranasumu Ronaldo igijo persvara pries gyneja. Afigiet. Nusisneka kartais tie warai

• 1
  • forza juve (IP: 6c5aadafa)

Tas varas su Tom rankom ir tokiom milimetrų nuosalem visko uzpisa, bet Ronaldo žvėris, neįtikėtinas pavojus varžovų vartams 😃