"Serie A": Romoje kritusi "Juventus" ekipa nepasinaudojo šansu sugrįžti į pirmąją vietą

Šeštadienį sužaistos trejos "Serie A" 15-ojo turo rungtynės.

Turino "Juventus" išvykoje rezultatu 1:3 nusileido Romos "Lazio" ekipai bei nepasinaudojo galimybe sugrįžti į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Rungtynių pradžia svečiams nieko blogo nežadėjo - 25-ąją minutę "Juventus" į priekį išvedė Cristiano Ronaldo.

Vis tik dar pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje "Lazio" rezultatą išlygino, kuomet galva kamuolį į vartus nukreipė Luizas Felipe.

69-ąją minutę už paskutinės vilties pražangą iš aikštės buvo pašalintas Juanas Cuadrado ir "Juventus" liko rungtyniauti mažumoje.

"Lazio" gana greitai pasinaudojo kiekybine persvara ir jau 74-ąją minutę pirmavo po Sergėjaus Milinkovičiaus-Savičiaus tikslaus smūgio.

79-ąją minutę šeimininkai galėjo įtvirtinti pergalę, tačiau 11 metrų baudinio nerealizavo Ciro Immobile.

Vis tik "Lazio" savo trečiąjį įvartį pasiekė jau per teisėjo kompensuotą laiką, kai pasižymėjo Felipe Caicedo.

"Atalanta" 3:2 "Verona"
23' [0:1] S. Di Carmine
44' [1:1] E. Malinovsky
57' [1:3] S. Di Carmine
64' [2:2] L. Muriel (11 metrų baudinys)
90+3' [3:2] B. Djimsiti
85' P. Dawidowicz ("Verona") pašalintas iš aikštės

"Udinese" 1:1 "Napoli"
32' [1:0] K. Lasagna
69' [1:1] P. Zielinski

Straipsnio įvertinimas: 2 1
  • Visca Barca (IP: 8ee4702ea)

Tiesiog nesustabdomas Ronaldo, praeita mača mušė neitikėtina pendelį, šiandien su visom mėsom igrūdo tapina į tuščius vartus, kas gali sustabdyti šita žvėri?

• 16
  • Niekam (IP: 8ee4702ea)

Neidomi ta tavo reziume forza juve, niekam tu neidomus, niekas neskaitys nes tu duchas pederastas paspaus tau dislike ir skaitys normalius sveiku zmoniu komentarus niekas taves neskaito apsisikes sudo gabale.

• 13
  • Nelegalass10

Forza juve dainiau gaila man taves kaip ir cristutes tavo;DDD

• 13
  • latras (IP: b3d9c4fe4)

Ar forza šliapa ne nusižudė šįvakar. Karžygys gėjus Romoje įmušė turbūt nuostabiausią šių metų įvartį. Ai tiesa Liuksemburgui buvo šedevrą sukūręs. Ką čia Messi su hat tricku, gėjus juk kas dieną tiek mušą, traumuotas Lietuvai

• 9
  • Vaidoshius

Panašu, kad Tapinaldo inkaras gali perspjauti pats save 😀 Iššūkių ieškotojas jau praeitą sezoną padovanojo komandai chujoviausius rezultatus per daugelį metų, bet juk "geriausiam" (marketingo projektui) reikia laiko adaptacijai, tai šiemet panašu, kad gali padovanoti dar chujovesnius rezultatus negu pernai, absoliuti katastrofa būtų, netikėjau, kad net toks lavonas kaip Penaldo malka sugebėtų šitaip sunaikinti komandą vos per pusantrų metų. Kraupu 😀 Sarri dar bandė gelbėti situaciją, kelias rungtynes iš eilės sodindavo šitą lavoną iš karto pareidavo pergalingi įvarčiai, bet ko gero Agnelli persimetė pora žodžių, kad marketingo projekto negalima sodinti kad ir kaip chujovai jis naikintų komandą ir Sarri yra priverstas laikyti šitą lavoną aikštelėje bei lošti 10x11. Sėkmės senukui, nepasiduok 😀 Iš kitos pusės Tapinaldo lavonas įnešė intrigą į čempionatą, realiai iki šito lavono atėjimo buvo vienos komandos lyga, bet titulų antimagnetas Penaldo nebūtų vadinamas inkaru, jeigu nesunaikintų komandų 😀

• 9
  • forza juve (IP: 3dcecdc21)

To captainamerica: tai va matai pats kas čia per atrabotkes fracmacai tie išmatos fanai, pyderastai pyderastai kaip ir pats žaidėjas zertva

• -3
  • eilinis (IP: 568032831)

Nerealus CR7 tapinas, nu tiesiog GOAT, o komanda tai sudas. hii hi hi

• 2
  • ka bl (IP: 568032831)

Ronaldo aiksteje daro? Tokio tragisko lygio zaidejas isvis neturetu buti top komandoje

• 4
  • Anbo

reik tikėtis kitos komandos pagaliau išmes Juventusą iš sosto 😃 Juvė nusipelnė pažeminimo, kai vaikydamiesi populiarumo pasikvietė pasenusią Kristutę

• 2
  • CaptainAmerica

Tas jausmas kai ateini paskaityti normalius komentarus apie italijos futboli mačus. O komentaru sekcija pilna nevispročiu sapalionu apie bet ka tik ne apie futbola. Joks juves fanas tiek nepila pamazgu ant messio ar barsos kaip sitie ligoniais po kiekvieno juves maco su CR7. Turbut putos iš malonumo bega kai kuriems rasant zodzius tapinaldo 😀

• 6

• 16

Na ką reziumė būtų trumpas ir aiškus, aš ne vaidoshius kad tapeta tokį rašyt ir nieko neparasyt. Tai vat sarrio valdomas aparatas neveikia, neveikia komanda jau seniai neveikia ir tebuvo iki šiol isstenimos varganos pergalės, gerai kad pralosem, tiesą sakant net netikėjau kad laimėsim lazio stadione ir kai dar jų tokia forma. Žodžiu siaubinga juventusui komanda siaubinga saugu linija, na betancur geresnis bet ir tas traumą gavo, o šiaip jai mūsų geriausiu saugu laikomas pjanic, tai yra rimtų bėdų, siaubinga Juventus komanda prie sarri, aš taip ir tikejau nuo pradziu kad šitas senis bus atleistas iki žiemos pabaigos turėtų jo nebelikti ne kvapo, komanda yra neveikianti, sugedęs aparatas, sarris lo..po.as o ne treneris