„Serie A“: R. Lukaku rekordu paženklinta „Inter“ pergalė © JumpStory nuotr.

Italijoje sužaistos dar kelios „Serie A“ rungtynės.

Milano „Inter“ nesunkiai 3:0 nugalėjo „Genoa“ ekipą.

Svečiams pergalę nukalė R. Lukaku, kuris jau 34-ąją rungtynių minutę pelnė pirmąjį komandos įvartį.

Antrąjį ekipos įvarti 83-ąją minutę pridėjo A. Sanchezas.

Pergalę užtvirtino puikų reidą atlikęs ir antrąjį savo įvartė rungtynėse pelnęs R. Lukaku, kuris šiose rungtynėse pagerino dar vieną rekordą.

Belgas išvykos rungtynėse šiame sezone jau yra įmušęs 15 įvarčių per vieną „Serie A“ sezoną. Milano „Inter“ ekipos puolėjas tapo pirmuoju futbolininku nuo 1950-ųjų, kuriam pavyko peržengti šį įvarčių skaičių.

Šis rekordas iki šiol priklausė Stefano Nyersui.

Po šios pergalės „Inter“ pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą ir vos keturiais taškais atsilieka nuo pirmoje vietoje esančios “Juventus” ekipos.

Sekančias rungtynes „Inter“ žais prieš „Napoli“ futbolininkus.

Dar vieną pergalę pasiekė „Napoli“ futbolininkai, kurie namuose 2:0 nugalėjo „Sassuolo“ futbolininkus.

Pirmąjį įvartį jau aštuntąją rungtynių minutę pelnė E. Hysajus.

92-ąją rungtynių minutę kamuolį į varžovų vartus pasiuntė po keitimo į aikštelę žengęs Allanas.

Vis tik rungtynės galėjo baigtis priešingai, tačiau teisėjas po VAR peržiūros neįskaitė net trijų įvarčių, kurie galėjo rungtynių eigą pakeisti kardinaliai.

Po šios pergalės „Napoli“ dar labiau priartėjo prie šeštosios pozicijos ir vos vienu tašku atsilieka nuo „AC Milan“ ekipos. Tuo tarpu „Sassuolo“ rikiuojasi aštuntoje turnyrinės lentelės vietoje.

„Brescia“ 1:2 „Parma“